DGS Başvurusundaki Okul Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

her ilde bir veya bir kac tane merkez yer oluyor oralar duzeltebiliyor diyebiliyorum bir arastir olmadi osymnin sitesinden dilekce basvurusu yap dilekce ornegini indir doldu osym ye ilet

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Yardımcı olanlara teşekküler. Dilekçe ve öğrenci belgesi ile halledilebiliyormus. Bilkente gidiyorum şimdi osym ye. Bi aksilik çıkmaz sanırım.

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yardımcı olanlara teşekküler. Dilekçe ve öğrenci belgesi ile halledilebiliyormus. Bilkente gidiyorum şimdi osym ye. Bi aksilik çıkmaz sanırım.

bilkent'e neden gidiyorsun dikmende var ankara bürosu diye ? orası daha yakın 

Hatasız Kod Olmaz... :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

Hocam aynı durumu bende yaşadım, gazi üniversitesi yerine gaziantep üniversitesini seçmiş. eve gelince farketmiştim. Senin gibi bilkente gittim, aldığım sonuç: biz okul bilgilerini anket araştırması için topluyoruz çok önemli değil:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RunAway
    RunAway's avatar
    Erkek

nickmenza bunu yazdı:

Hocam aynı durumu bende yaşadım, gazi üniversitesi yerine gaziantep üniversitesini seçmiş. eve gelince farketmiştim. Senin gibi bilkente gittim, aldığım sonuç: biz okul bilgilerini anket araştırması için topluyoruz çok önemli değil:)

Canım türkiyem :).

Toplam Hit: 1380 Toplam Mesaj: 16