Digital Fotograf Makinasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA
    DNA's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaslar kendime bir digital fotograf makinasi almayi dusunuyordum. Standart bisi istiyorum, gunluk gezilerde, partilerde ve seyahatlerde kullanabilecegim birsey. Net standart boyutlarda basim yapabilen(albumlere giren ufak) goruntu veren bisi. 1.8Megapixel"den tutun 4.0"larina kadar bir suru cesit makina var. Sizce 2.0Megapixel alsam net goruntuler elde edebilir miyim (Canon veya nikkon) markalari? Tesekkurler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    DNA ben sana 3.1 MP öneririm kişisel kullanımlarda iyidir marka önemli değil

sex bir sanattır tecavüz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA
    DNA's avatar
    Erkek
    cok pahali onlar ustam :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    hala birşey bulamadın mı merak ettim ve 3.1 ler okadarda pahalı değil tabi bu senin büçe durumuna bağlı

sex bir sanattır tecavüz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    orta olcekli birsey ariyorsan 100$ gozden cikart derim
    datron un 3,1 inc lik 16mb lik cihazlari guzel
    para cok diyorsan daha yuksek cozunurluklu ve mb yuksek birseyler ara

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Bende Emprex 1300D var bir ay önce aldım garantisi var hala gerçeği söylemek gerekirse o makine ile ben dijital fotoğraf makineleri ortamına girdim ve daha iyilerini almayı düşünüyorum dilersen satabilirim kdv dahil fiyatı yaklaşık 130 dolar ben 100 dolara satıcam makine şu... http://www.dijitalsatis.com/urun/urunozel3.asp?Linkid=&id=466&kategori=74&header=Dijital Fotoğraf Makinası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek
    selam ben bu yas fotografçıda çalıştım onun için biras bilgim war bu konusa sana tawsiyen 2.0 pixcelli bi makineyi aklının ucundan bile geçirme almışken en az 3.0 pixcell ama işin dorusu oda az niye dersenn almşken iyi bi makine al çünkü sen daha bu makineye memory card alıcaksın o olmadan kendi hafısasındaki resimlerle pek bi işe yaramas makinee memory card almak sorundasın oda pek ucus bişey deil we işin kötü tarafıı standart deil her makinenin ayrı memory kartları war yani şu anda kötü bi makine alıpta memory card aldın dilelim ilerde güsel bi makine aldıgında memory card a wermiş olduun para boşa gitmiş olucak tawsiyem de makine olarak kodak weya canon al sony falan düşünmee umarım yardımcı olmuşumdurr
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA
    DNA's avatar
    Erkek
    Tavsiye ve bilgileriniz icin tesekkurler
    Ben amerikadayim, burda oldukca ucuz makinalar zaten. Ama cok prof. birseye bos yere para harcamak istemedigim icin bilgi almak istedim Herhalde 3.2 lik canon alicam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeky
    zeky's avatar
    Erkek
    milleti neden oyalıyorsun

Sistem çöker code kalır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyHaNN
    AyHaNN's avatar
    Erkek
    Bende 6.6 mio pixellik camera var hemi video hemi fotograf cekiyom..ebayden aldim 119 euro..yine ucuza kurtardim :D Süper bishi en hafif digital camera:D

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    benim amcamın fotograf dukkanları var ve ben her yaz ordayım o nedenle biras bilgim var.Şimdi memory cardlar o kadarda pahalı deil aslında mb ına gore deişio 32 mb lık memory card 40$ a satılıo.makıne olarak da kodak ı onermem bizim profosyenel çekimlerde kullandığımız makıne kodak dı fakat çok çabuk bozuldu çekim kaliteside düştü fakat şimdi nikon d-100 kullanıos makıne manyak bişi istiosan ondan al ama biras pahalı ii gunler

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
Toplam Hit: 4847 Toplam Mesaj: 13