Digital Tv Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar ben yeni bir smart kart yuvası olan digital tv kartı aldım.2 tane de çanak antenim var.birisi turksat birisi de hotbird.dün akşam biraz kurcaladım.hotbird u yakaladım ama turksat ın anteninden turksattaki hiç bir kanala ulaşamadım.smart kartlara keyler yüklenerek o uydudaki tüm kanalların açıldığını duydum.acaba aynısını digiturk için yapabilir miyiz?.yapılabiliniyorsa bunun maliyeti nedir?cevaplarınızı bekliyorum..

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    bende duymustum öle bişey hatta fiyatınıda öğrendim (ne kadarı doru bilemem tabi..) sadece kartı 250 milyon gibi ucuk bir rakkam fakat bütün dünyadan baya bi kanal izleyebiliyormussun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ewt onu ben de duymuştum ama 250 milyon verip işim hallolacak mı onu öğrenmek istiyorum

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    arkadaşlar lütfen cevaplayın!!!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fear_DaRkNeSs
    Fear_DaRkNeSs's avatar
    Erkek
    Slm sanırım okadar paraya işin tamam ama yayın frekanslarını bide değiştiriyorlarsa o kötü.Çünkü mesala şu an benim kullandığım vp20 kart programlıyıcım var ve şifreler aylık olarak deiştiği için aylık bi yükleme gerektiriyo.Ama digitürkü bilemem...

$aban matrix reloaded
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    sağ olasınız bari bişi daha sorayım iki çanak anten bağlayabiliyor muyuz?_?mesela biri turksatı diğeri hotbird ü çekecek

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    peki arkadaşlar bana digiturk ü nasıl açabilceğim hakkında daha somut bilgiler verebilir misiniz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek
    -

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigiter
    yigiter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar noyan arkadaşında söylediği gibi 130€ civarında skystar2 digital tv kartı satılıyo...Bencede uydu olayına bu kart ile balıklama dalabilirsiniz...
    Diseq anahtarı ile birden fazla çanak bağlanabiliyo bu karta...2 ve 4 çanak girişlileri piyasada mevcuttur...
    Şifreli yayınların bir çoğunu çözüyor bu kart...hatta ve hatta size tek yönlü internetide sağlıyor...(700 küsür kbps hızında:))))
    Eğer detaylı bilgi almak istiyorsanız bu başlık altında cevaplamaya çalışayım... Saygılar...

Googledan beni arayıpta buraya kadar gelen insanoğlu sözüm sana; her hakkı saklıdır :P
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    bu tektaraflı net olayında 700Kbps muhtemelen downloadtır.peki upload ta yine telefona mı talimiz.bir de bu skynet digiturk ü çözer mi?o çözmezse elimdeki digital smart kart girişli tv kartı ile çözebilir miyim??

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaGCaN
    BaGCaN's avatar
    Erkek
    valla dedıngın konu hakkında bitirim board da cok gusel seyler yasıo google da bitirim board die arat bulursun adamların domaın ı yok ıp ustunden yayındalar.
Toplam Hit: 5817 Toplam Mesaj: 17