folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Digiturk Den Sonra En İyi Alternatif

Digiturk Den Sonra En İyi Alternatif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Filbox aldım memnunum. Eğer sinema ve belgesel discovery filan yeter diyorsan gayet iyi bence.Sitesinde detaylar mevcut

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Simdi benim dsmart tahahutu nisan 8 de bitiyor . Gece kusagi haric tum kanallar acik bende 21 lira oduyorum bazen gec oduyom 22 filan aliyorlar.. Bugun aradim zam gelmis nisandan sonra 5 tl zamli olarak 12 ay tahahutlu 26 liraya ayni sekilde izlemeye devam edebilecekmisim. Film kanallarinda bi bok yok , spor izlemiyorum , belgesel kanallarini cocuk izliyor birde hd si var iste.. Acaba iptal edip uydunete mi gecsem ne dersiniz. 

Uydunet+teledünya ya gecme şansın varsa hiç düşünme bence en azindan fiyatlara bi gözat. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    CanCer bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Simdi benim dsmart tahahutu nisan 8 de bitiyor . Gece kusagi haric tum kanallar acik bende 21 lira oduyorum bazen gec oduyom 22 filan aliyorlar.. Bugun aradim zam gelmis nisandan sonra 5 tl zamli olarak 12 ay tahahutlu 26 liraya ayni sekilde izlemeye devam edebilecekmisim. Film kanallarinda bi bok yok , spor izlemiyorum , belgesel kanallarini cocuk izliyor birde hd si var iste.. Acaba iptal edip uydunete mi gecsem ne dersiniz. 

Uydunet+teledünya ya gecme şansın varsa hiç düşünme bence en azindan fiyatlara bi gözat. 

http://www.turksatuydunet.com/cifte-firsat-kampanya

Şimdi 25 Mbps Uydunet Sınırsız İnternet ve HD Teledünya Temel Paket Ayda Sadece 30,99 TL.

• Üstelik Tüm Kurulum ve aktivasyonlar ücretsiz!

Cihaz Ücretleri (Talep Halinde):

• Kablosuz Modem : 6 TL/Ay
    • HD Kutu : 3 TL/ Ay
    Cihaz Tercihi İle Toplam Paket Tutarı: 39,99 TL/Ay

Hocam benim cocuk youtubeden aksamlari bir kac saat video izliyor. 25 gb kota veriyor. Muhtemelen bir kac gunde bititir. Sonrasinda akn ye geciyor ve hiz 3 mbps dustugunu yaziyor..3 mbps ile donmadan video izlemeye devam edebilirmi?

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı

Ben uydunete baktım belgel kanalı çok azdı history bile yoktu.

Viasat History&Nature
    IDX
    Discovery World
    Discovery Science
    Chasse & Peche
    Discovery Showcase
    IDX
    Discovery Science

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    seadog bunu yazdı

Ben uydunete baktım belgel kanalı çok azdı history bile yoktu.

Viasat History&Nature
    IDX
    Discovery World
    Discovery Science
    Chasse & Peche
    Discovery Showcase
    IDX
    Discovery Science

bunlardan daha fazla belgesel kanalı var üst paketlerde

@THT2005 ben zaten bu yazdığın paketi kullanıyorum (gerçi şu anda teledünyayı üst pakete yükselttirdim) . 25 gb'ı aşmam en fazla 1 hafta sürüyor.sonrasında 3 mbit ile youtube 720p de donmadan oynatıyor. ve benim download ihtiyacımı da karşılıyor(tüm gece pc açık kalsa da..). sonuç olarak öneririm bu paketi. daha fazla belgesel kanalı isterseniz de teledünya üst pakete geçersiniz. 3 liramı 6 liramı bi fark vardı galiba

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Abimde D-Smart vardı ve belgesel kanalları vs. komple açıkmış mega paket değil spor paketi hariç hepsi var işte neyse belgeselsever denen bi paket getiriyor ve bbc earth, docubox gibi bikaç kanal daha kapanıyor ek 8 TL ile izlenebilirmiş. Neyse abim aradı ya paketimde bunlar vardı ne oldu da değişti diye sordu cevap şu:

Yeni yıl itibari ile yeni bir paketimiz oldu ve kanalları oraya aktardık. Ek 8 TL ile onları da izleyebilirsiniz. D-Smart her türlü değişiklik hakkına sahiptir.

Yani adam şunu dedi. Kardeşim ben s*kimin keyfine göre değişirim bunu. Onu alır oraya katarım bunu şuraya katarım diğerinin renklerini siyah beyaz yaparım, senin taahhüdün de var s*ke s*ke izleyeceksin ve üyeliğini iptal edemeyeceksin. D-Smart aynen bunu yaptı. Tavsiye edilmez. Ayrıca atıyorum moviemax kanalı var premium ve premium2 diye kanalları var mesela premiumda A filmi oynadı bir saat sonrasında premium2 de A filmi oynuyor. Yani zaman farkı olarak hep aynı filmler dönüyor pek bi b*ku yok açıkçası.

D-Smart pişmanlıktır!

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Digiturk ve Dsmartı kıyaslarsak,

Sinema kanallarındaki filmlerin kalitesi nasıl, Digiturk'teki film çeşitliliği yeterli geliyor Dsmartta durum nasıl?

Digiturk'ü Eutelsat üzerinden hd alıyorum, Dsmartla kıyaslarsak HD kanallarda kalite farkı var mı?

Benim için önemli olan Discovery kanalları, NatgeoWild ve Sinema kanalları.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Dedigin paraya digitürk + belgesel + sinema + çocuk + internet ve yelefon kullnıyorum 48 tl az daha küfür etsem bedava olucaktı. Küfür dilin cilasıdır haklıysan anasını s*k*cenki kaçırmak istemesinler

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Bazen receiver görevinde bi bilgisayar toplayıp xbmc ve popcorn time gibi uygulamalarla donatıp ip tv + torrent film/dizi-matik hazırlayasım geliyor

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Digiturk ve Dsmartı kıyaslarsak,

Sinema kanallarındaki filmlerin kalitesi nasıl, Digiturk'teki film çeşitliliği yeterli geliyor Dsmartta durum nasıl?

Digiturk'ü Eutelsat üzerinden hd alıyorum, Dsmartla kıyaslarsak HD kanallarda kalite farkı var mı?

Benim için önemli olan Discovery kanalları, NatgeoWild ve Sinema kanalları.

D smart kotu hocam..hep ayni filmler ve iyi olan belgesel kanallarini ucretli yaptilar. Bende uydunete gecmeyi dusunuyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 3122 Toplam Mesaj: 22
ttnet digiturk tivibu tv+