folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Digitürk Metro Turizmde Oturduğum Koltuğu Söyleyerek Kampanya Sundu

Digitürk Metro Turizmde Oturduğum Koltuğu Söyleyerek Kampanya Sundu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhaba,

Az önce şurdaki olaya benzer bir görüşme gerçekleşti, http://www.eksiduyuru.com/duyuru/931686/metro-turizm-digiturk-cekilisi

Metoru turizm de yaptığım seyehati koltuk numrasıyla filan söylendi.

O otobüste -güya- bi bana kapmanya yapıyorlarmış.

Uydu alıcısı çanak vs bedava.

Kurulum: 20 tl

İlk 3 ay: 20 Tl.

Sonraki 9 ay 36 TL

Nat Geo, bilmem 3D li kanallar filan açıkmış kaç ay açık dedim valllah billah 12 ay dedi.

Memlekette ki ailem için bir an yaptırabilirim diye düşündüm.

Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim,

Ne diyorsunuz aslı astarı var mı ? Sıfır almakla aynı şey mi bu ?

Şimdi digitürke baksam koca puntolara baksan bedava ama altında ufacık puntolrda insanı ... neyse :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Konuuyu gizle yazayım :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lig tv yoksa bi toka yaramaz hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek

hacı sendeki sans benimkini yanında hiç sayılır. Senin yine bindiğin otobüsteki koltuk numaranı söyleyip kampanya demişler.

Ben ki ankarada metroya bile binmem bırak metro turizmi şanslı koltukta seyahat etmişsiniz diye aradılar. Hem benim fiyatlar seninkinden uygundu:D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

Bende dmart baglatıcaktım ardından dıgıturk aradı :) Aynı paketi sundular tamam dedim, cok güzel kanallar var fakat belgesel kanalları 3 aydan sonra sadece normal belgesel kanallarına döndü orda bir kelime oyunu dönüyo sanırım, hepsi açık degıl suan ama beni kesiyomu acık olanlar gayet yetiyor. Benim için en güzel yanı şu, taşınacagın zaman veya kullanmıyacaksan yenı tasındıgın eve veya kullanıcak kisiye modemi kartı takıyosun bildiriyosun aynı şekilde ordan devam ediyor. Teknik elemanlar söyledi bunu o yüzden rahatım .

Korkmayın canım hayal edin..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

allah belasını versin diginin ne kadar şerefsiz haysiyetsiz karaktersizlik varsa yapıyolar son ana kadar bence uzak dur , aboneliğini kapatman için bile bi tünya iş çıkartıyolar verdikleri siktiri boktan cihaz 5 para etmez ( işlemcisi zayıf arayüzü kötü kanal geçiş hızı 3 sn ) 200 tl çekip teslim etmesseniz 200 tlnizi alırız dediler tmm gelin alın cihazınızı dedik tmm not aldık teknik servis gelip alıcak dediler bilerek almadılar, 200 tl fatura çıkarıyolardı az daha gidip ayaklarına kendimiz teslim ettik faks çektirtiyorsun aboneliği sonlandırmak için son bi faturadaha çıkarıyolar ,,,,,hd uydu alıcısı olan herkesin izleyebildiği beleş hd kanallarının parasını alıyolardı ipneler, belgesel felan için hiç BULaşma derim ben git trt belgesel izle bitene hd uydu alıcısı aldınmı da hd kanallarıda izlersin ..

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dg cidden farklı bi dünya ben gönül rahatlığıyla kullanıyorum hocam lig tüm hd ve belgesel kanalları. başka bişiye gerek yok. digiturk plus makina bide oh mis.

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Eskiden sevilmek isteyen kendi gidiyordu. Şimdi devir değişti yoldaki adamı sevmeye çalışıyorlar.

Sevdirmeyin efendim. 

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Hocam güzel "kampanya" ama burada metro turizmden bahsediyoruz yaptırdığın kampanyayı görememe durumu gayet yüksek ;) 

Not: Bu yazıda herhangi bir karalama veya iftira bulunmamaktadır. Sadece söz konusu kurumun yaptığı kaza ve ortaya çıkan kötü durumlar belirtilmiștir.

Se...a...se...deneme..deneme..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

Ama şimdi insanın kafası karışıyor..

Metalurjist.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LethaLImpacT bunu yazdı

Ama şimdi insanın kafası karışıyor..

hocam ciddi anlamda diyebiliyorum bunu ben. hani şöyle izah edeyim, 

bi mercedese binersin yolculuk biter inersin ve ardından otobüsü bekklersin durakta, otobüse binersin. Ve gidersin. Lanet edersin. 

Ve digiturk alırsın kullanırsın. pahalı gelir kapatırsın, uyduya geçersin. Ve Lanet edersin.

lakin şu var hocam, şu an diginin bence tek artısı kaliteli kanal, yayın akışı, rehber bilgisi, kanalların her zaman klasik listede olması, ve en önemlisi belgesel kanalları içerisinde en geniş kapsamlı belgesel kanallarına sahip olması.

bu servislerin çoğunu zannımca tivibu dsmart falan da veriyor.

olay sadece mercedes değil yani Bmw Porsche RR vs vs yani. 

anlatabilmişimdir umarım.

ha bu arada (Dt plus için konuşuyorum) Aynı ana hem bi tv kanalını kaydetmek ve yine aynı anda başka bir kanalı daha kaydetmek ve yine aynı anda başka bir kabnalı izlemek cok güzel birşey tavsiye ederim. 

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 2800 Toplam Mesaj: 12
digi