Dijital Fotograf Makineleri [Canon,Creative,HP]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    :( Rene gittim a460 aldim la ,biraz erken yazsaydin trink verirdim alirdim senin makineyi :)) neyse saglik olsun ...bak amk iste icime batti :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    hp m417 kullanıyorum gece uzak mesafeler berbat ama gerisi iyi bir makina yani paraya göre normal diyebilirim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    :( Rene gittim a460 aldim la ,biraz erken yazsaydin trink verirdim alirdim senin makineyi :)) neyse saglik olsun ...bak amk iste icime batti :D
    -----------------------------

hepsibudadan 330 ytlye hemen al ile alındı abi :) geç kaldınız :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ehehe iyi satmissin ,gecen bende E6600 islemci sattim 2tane 350den verdim tanesini ..hemen aldilar :) ..

Bu arada fotograf makinesi ile isim bitti ,gorevini tamamladi satacagim 280ytl aldim , uygun fiyata verecegim :)) gittigidiyor a aksam ilan duserim :D 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    sana önderim dijital alma.. Nikon un böyle objektifli insanın görünce içi giden modelleri var.. onlardan al dijital olanlarıda var.. torununa bile kalır.. sağlam markadır Nikon

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 4354 Toplam Mesaj: 16