folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Dijital Uydu Alıcılarında Şifreli Kanalların Şifresini Kırmak Mümkün Mü?

Dijital Uydu Alıcılarında Şifreli Kanalların Şifresini Kırmak Mümkün Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

s.a hocalar.

ben bi uydu alıcısı aldım ama tüm kanalları izleyemiyorum..(belgesel , sinema , müzik vs..vs..)hepsi şifreli kanallar.bunların şifresini kırmak için bi program veya modül vb.. bişeyler varsa lütfen verebilirmisiniz?

şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bak hoca stajer yaptığım yerde makine mühendisleri bunu elektronik devre ile yapabildiklerini söylüyordu kodlama yöntemleriyle bildiğim bu elektrik antencileri filan uğraşıyor.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    hiç uğraşma uyducuya git 10 ytl ye halleder

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

abi benim bulmam lazım yaw , bazıları kazıklıyolar insanı 2 ay sonra mahvoluyo cihaz (bi arkadaşın başına gelmişti)

:| dosyayı verecek yok mu :|

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

nette araştır bulursun kesin.

turkoglusat.com vardı eskiden.  şimdi yasak diye belki şifre olaylarına girmiyo olabilir. ama oradan link falan bulabilirsin.

bir de kablo lazım sana çift taraflı rs-232 kablosu. (dişi oluyo hep zaten: dişi derken telcikler buna giriyo anlamında; yoksa aslında bunun tepesini bilg ve alıcıya sokuyosun)

bilgisayarcılarda olmuyo ben bi çok yere sordum.

bi de televizyoncuya gidiyim dedim orada buldum.

yazılım yüklüycem kablo lazım dersen verirler.

bir de yazılım atarken özellikle flash yazılırken kabloyu falan sakın çekme.

yönergelere çok dikkat et.

bizim bi arkadaş böyle bilmeden bana özendi başladı yazılım vs işlerine soluğu teknik serviste aldı.

flasha dikkat et sadece. onun haricinde kolay kolay makineye bişey olmaz. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    bende digiturk kırıcı vardı, ligtv hariç hepsini açıyodu güzel bi aletti, arkadaşta kaldı 1 yıldır onda, aliyim onu en iyisi.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

mugato kardes rs232 kabosu var bende.olmasa da çok rahat bulurdum da program yok :|

,edit : ayrıca 20 ytl verip yap demeyin kardesim :Dzaten öğrenci evindeyim , 5 ay para biriktirdik 5 arkadaş zorla uydu alıcıs aldık..paramız yok :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    pisiko sen bi marka model söyle ona gör aratıyım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

çok saol abicim.

goldmaster Sat 570005 Fta

şimdiden çok tşk ederim mugato kardes :) ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ozaman arkadaşın dediği gibi bu işleri yapan siteler var onlara bak yavaştan yavaştan çözersin işi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    hangi kanalın şifresini kırmak istiyosun ona bağlı arkadaşım uyducu onlar satıyolar ama şu an modül doğru dürüst hiç bi kanalı açmıyo şifreler habire yenileniyo ve seninde cihazı yeniden yukletmen gerekiyo o yuzden bu aralar boşuna kasma açılmıyo

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
Toplam Hit: 3922 Toplam Mesaj: 14