folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dinlendirici Gözlük

Dinlendirici Gözlük

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    antichrist bunu yazdı

https://www.atasunoptik.com.tr/i-block-gozlukler

numarasız mavi ışık filtreli herhangi bir gözlük iş görür ama doktor tavsiyesiyle yapılması daha makbul

Bu tam olarak nedir?

benim baş ağrılarımı ve gözdeki batma sulanmaları tamamen kesti ama buna alışınca bilgisayara bunsuz bakamıyorsun artık söyleyim.

hatun işe başladı günde 7-8 saat civarı ekranda sürekli gözü.

sempton olarak göz kızarması ve baş ağrısı yapıyordu. avmde gezerken random bundan aldık 132 tl miydi neydi zamlancak demişti eleman zamlanmış. benim hatunun kızarma - baş ağrısını kesti gerçekten

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    antichrist bunu yazdı

https://www.atasunoptik.com.tr/i-block-gozlukler

numarasız mavi ışık filtreli herhangi bir gözlük iş görür ama doktor tavsiyesiyle yapılması daha makbul

Bu tam olarak nedir?

benim baş ağrılarımı ve gözdeki batma sulanmaları tamamen kesti ama buna alışınca bilgisayara bunsuz bakamıyorsun artık söyleyim.

hatun işe başladı günde 7-8 saat civarı ekranda sürekli gözü.

sempton olarak göz kızarması ve baş ağrısı yapıyordu. avmde gezerken random bundan aldık 132 tl miydi neydi zamlancak demişti eleman zamlanmış. benim hatunun kızarma - baş ağrısını kesti gerçekten

valla hocam bendede aynı sıkıntılar var diyeblirim hatta bi ara migren olduğumu düşünmeye başlamıştım 1 2 gün fiyat öğrenicem sonrasında alıcam

salla gitsin ölecez zaten :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chappia
    Chappia's avatar
    Erkek

Bir kaç sene önce aynı şikayetlerden doktora gittim, 0,25 gözlük verdi gözlükçünün önerisi ile hawk plus gözlük camı ile aldım o zaman gözlüge 600 tl vermiştim, göz kuruluğu içinde damla vermişti ama damla bitince bir daha almadım, yukarda yazılanlar gibi alışınca sürekli takıyorsun takmak zorunda kalıyorsun şuan takmadan 5 dk bakayım gözlerim çok yanıyor, fikir olur belki :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Monitörün ışık rengini sıcak yapın ve monitörden biraz uzak durun o acı yanma batışma azalır.. monitörde o ayar yoksa windows 10 11 de gece ışığını aç. Tonunu ayarla

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Monitörün ışık rengini sıcak yapın ve monitörden biraz uzak durun o acı yanma batışma azalır.. monitörde o ayar yoksa windows 10 11 de gece ışığını aç. Tonunu ayarla

Teşekkürler hocam

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

aynı sorunlardan bende sıkıntı yaşıyordum. benim göz +0,75 olmuş ek olarak mavi filtre koydular. sorunlar çok azaldı. 

eklemek isteyeceğim şey, 20dk da 20 sn uzağa bakmak. ben bunun için eye saver diye bi program kullanıyorum. 20 dk da 20 sn uyarı sesleri veriyor o 20sn boyunca bilgisayarı işlevsiz kılıyor eğer ikona tıklamazsan. 20sn dolunca tekrar uyarı sesi veriyor geri dön diye. bunun baya bi faydası var

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 2169 Toplam Mesaj: 27
dinlendirici gözlük gözlük