folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dişciler Baksın - Evde Diş Beyazlatma Yöntemi Öneri

Dişciler Baksın - Evde Diş Beyazlatma Yöntemi Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Arkadaşım Kuaför iyi hatırlattın ondan alırım :)  bi kaç damla da olsa okuldan almak istemiyordum, miktar az olunca satın da alamıyordum. kendisinden alırım.

Yok hocam h2o2 zayıf asittir ama hassas ciltlerde kabarcık çıkabilir. dişler için de hafta 1 filan öneriliyor. zaten çok zararlı olsa dişçiler kullanmazdı diye düşünüyorum

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

.mfatihbodur bunu yazdı

Arkadaşım Kuaför iyi hatırlattın ondan alırım :)  bi kaç damla da olsa okuldan almak istemiyordum, miktar az olunca satın da alamıyordum. kendisinden alırım.

Yok hocam h2o2 zayıf asittir ama hassas ciltlerde kabarcık çıkabilir. dişler için de hafta 1 filan öneriliyor. zaten çok zararlı olsa dişçiler kullanmazdı diye düşünüyorum

Al da gör ebenin örekesini . dis hekimlerinin kullandıgı sodyum hipoklorit ve sodyum peroksit çözeltilerinin %si düşüktür.Adam ağzına saf çamaşır suyu ile dezenfekte etmiyor. Klorak ile klink hijnyeni sağlıyorken biz yüzde 5 çözelti kullanıyorduk. gidecen dişhekimine verecen 200 300 lıra beyazlatacan kıllatmaya ne gerek var.

Allah demez mı sonra sana ben sana akıl verdım sen aklını neden kullanmadın ? benım sana verdıklerımın kıymetını bılemedın dıye ?

hipokondriyak tarafından 09/Eyl/14 12:56 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Sonunda biri demiş (hipokondriyak)

dediği gibi diş hekiminin kullandığı şeyde ondan var ama yüzde bazında nekadar? Yoksa o zaten bazı diş macunlarında bile var hatta bana diş hekimim dikkaet et diye soylemişti onlarda çamaşır suyu daki ağartıcılardan var diye.

ayrıca ben dişimi fırçalıyorum ama bem beyaz değil diş hekimi bu genetik dedi, ten rengi kıyulaştıkçq diş rengi beyazlaşırmış(doğalı)

ayrıca o artrisler felan inci gibi olanların cogu özel beyazlatma yaptırıyolarmış onada zararlı dedili zaten bir milyar felan

ha ne yapabilirsin bir kaç ay dişmacunsuz fırçala, yada karbonat ve limonla forçala  yada doktor öz ün tarifi vardı onu yap

ama bunlar dişi çizermiş, sontçradan daha rahat sararır ve lekelenirmiş

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
Toplam Hit: 4815 Toplam Mesaj: 34