folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Discovery Channel - Game Of Stones Programı- Rezil Oluşumuz.

Discovery Channel - Game Of Stones Programı- Rezil Oluşumuz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

biraz düzmece gibi geldi bana rakı falan içmeler sızmalar. bilemedim

bu arada zultanite neymiş arkadaş. adam geldi bizimkilerin kullanmadığı mağdenden milyar dolar götürdü vay kk ayar oluyorum böyle işe.

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Kurgu gibi geldi ama zaten adamlar başta uyarmışlar taşlar gerçek ama kişiler ve mekanlar kaynakları korumak adına değiştirilmiştir diyor. Yani zaten izlediğimiz şey olayın canlandırması.

AYrıca dağdaki madenciler gerçekten o tiplere ykaınsa zaten bunlarda mallık aq. Adamların tiplerine bakman yeterli tam bir at hırsızı haydut tipi vadı onlarda:D  Belkide o başlangıç tamamen kurgudur. Sonuçta adamalar değerli taşlar üzerine program yapıyor. Bu işlerin içinde olan kalpazanlıkları da göstermek iştemişlerdir. Zaten adam açıkladı bait and switch mi ne dedi orda. Önlerine yem atıp sonra sarhoş edip taşları değiştiriyorlar, taş işinde çok uygulanan yöntem diye açıkladı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Yalan olduğu ne kadar belli. Önce maden nerde diyo adam diyo ki 1 günlük mesafede ama benim işim var ben gidemem. Tamam ben giderim diyo düşüyo yollara. İnsan bir yerini yurdunu sorar dimi. Onu da geçtim adamlar ne kadar kaldı diyor eleman hemen 7 mil diyor.  Arkadaş sen saniyesinde nasıl kilometreyi mile çevirip söyleyebildin :D Daha da yarısına bile gelmedim ama mantık hatası dolu arkadaş.

Ekleme: O nasıl pazarlık lan öyle. 20k $ teklife 60k $ ver tamamdır diyor :D

1049 tarafından 05/Nis/14 14:40 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    AntiSeptiK bunu yazdı

biraz düzmece gibi geldi bana rakı falan içmeler sızmalar. bilemedim

bu arada zultanite neymiş arkadaş. adam geldi bizimkilerin kullanmadığı mağdenden milyar dolar götürdü vay kk ayar oluyorum böyle işe.

http://www.otantiktas.com/zultanit-tasi.html

Harbi cahil milletiz hocam. Şurada taşın özellikleri kısmını okuyunca gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Millet hala deve, fes, arapça mı konuşuyorsunuz falan soruyor neyin rezilliği amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Bu beni niye çekiyo ?

mavi taş mı ?

E şöyle geçin oturun madem. Hüseyin çay koy. ( burada güldüm baya )

Alsana mavi taş.

Kapalıçarşı esnafıydı bizim peder bir dönemler orada şahit olmuştum bu tarz muhabbetlere.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Ben hiç rezil olmadım. Sen niye rezil oldun?

çok ince bir yorum olmuş. güldürdün hoca :D

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı

Bu beni niye çekiyo ?

mavi taş mı ?

E şöyle geçin oturun madem. Hüseyin çay koy. ( burada güldüm baya )

Alsana mavi taş.

Kapalıçarşı esnafıydı bizim peder bir dönemler orada şahit olmuştum bu tarz muhabbetlere.

hahaha aynen o replikler zaten olayın canlandırma olmadığını gösteriyor.. 40k ya aldıklarını 100 k ya japonyada satcaklarının hayalini yapıyolardı..

ama belgeselin devamını seyrederseniz adamların bizim topraklarımızı nasıl parayla satın aldıklarını ve kat be kat çıkarttıklarını görüyorsunuz. bi de sonunda diyoki kaya düşçek gibi oldu o yüzden bırakıyoruz artık.. biz de yedik. dibinr kadar sömürmüşlerdir kesin.. 

maden mühendisliği bu yüzden önemli ülkemizde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

E iyi yine tecavüze uğramadan kurtulmuşlar.

:D

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Rezil olan o mallar bide utanmadan aptallıklarını mı yayınlamışlar :D :D

Toplam Hit: 4582 Toplam Mesaj: 28