folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dişeti Çekilmesi İçin Nereye Gideyim ?

Dişeti Çekilmesi İçin Nereye Gideyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar bende dişeti çekilmesi var. Hatta dişlerden biri için dişetinin kesilerek yama yapılması gibi bir ameliyatın yapılması gerekiyor. Normal diş hekimi bana araştırma hastanesine gitmen lazım dedi. Çalıştığım için sürekli de gidip gelmem problem olacak ama bakalım.

Hastanelere baktım googledan hep 3 yıldız falan almışlar.

Bunun için ankarada en iyi devlet hastanesi hangisidir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hangi şehir için soruyorsun hocam herkes kendi memleketinden yazacak 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

hangi şehir için soruyorsun hocam herkes kendi memleketinden yazacak 

Ankara yazdım hocam en altta

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

en garanti iş ağız ve diş sağlığı hastanelerinde oluyor. bide sgk varsa tamam işte. bence en iyi devlet hastanesi olarak bakma hepsinde hizmet aynı ve yine bence hepsinde sistem iyi çalışıyor. sonuçta bütün doktorlar baktıkları hasta kadar yaptıkları iş kadar prim alıyor. yani en sonunda özelde nasıl çalışıyorlarsa devlette de aynı çalışıyorlar. sadece ödeme konusunda devlet işleri oluyor işte sen bir kısmını vezneden yatırıyon gerisini sgk hallediyor rahat ol (; 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Dişeti hastalıkları için Periodontoloji bölümü bakar

75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, yılların diş hastanesidir.

https://75yiladsh.saglik.gov.tr

Burası olmaz der isen, Şehir Hastanesinden randevu bulmaya bak.

Burası da olmaz der isen,

Mevlana bulvarı üzerindeki Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği bölümü hastanesine gidebilirsin.

http://www.dentistry.ankara.edu.tr/hasta-bilgilendirme/

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Dişeti hastalıkları için Periodontoloji bölümü bakar

75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, yılların diş hastanesidir.

https://75yiladsh.saglik.gov.tr

Burası olmaz der isen, Şehir Hastanesinden randevu bulmaya bak.

Burası da olmaz der isen,

Mevlana bulvarı üzerindeki Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği bölümü hastanesine gidebilirsin.

http://www.dentistry.ankara.edu.tr/hasta-bilgilendirme/

75. yılda bayağı olumsuz yorum var. 

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği biraz daha iyi gibi sanki. Eğer burada bahsettiğim tür cerrahi işlemler varsa bi randevu alayım hacım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Hacettepe diş hocam, üzerine tanımam,35 senelik angaralıyım bu arada 🥸

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hayatımda hiç bir zaman diş için devlete gitmedim

giden ailemden yada çevremden kimse de yok (not ciddiyim) bu arada devlet hastanelerinde göz ve diş muayenesi için zaten randevu alabilen de görmedim ;) 

geçmiş olsun yerinde olsam ağız önemli uygun fiyatlı özel bir doktora giderdim. 

PanxeR tarafından 30/Eki/21 23:11 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar bende dişeti çekilmesi var. Hatta dişlerden biri için dişetinin kesilerek yama yapılması gibi bir ameliyatın yapılması gerekiyor. Normal diş hekimi bana araştırma hastanesine gitmen lazım dedi. Çalıştığım için sürekli de gidip gelmem problem olacak ama bakalım.

Hocam büyük geçmiş olsun işin uzun soluklu bir tedavi, eğer devlette yaptıracaksan. Özelde çok para hemde çok avantajı devletten daha kısa sürede tedavi bitiyor, tavsiyem devletten yaptırman uzun sürer ama gerekli olan her işlemide yapıyorlar mesela ben 5 aydan beri daha henüz tam olarak tedaviye başlayamadım. Aynı sorunu bende yaşıyorum hemde çok ileri derecede hocam, hatta bende senin gibi danışmak için konu açtım

https://www.tahribat.com/forum/ileri-derecede-cene-kemigi-erimesi-ve-dis-eti-ceki-251053

Benim diş etlerim son 10 ayda inanılmaz derece ben bu senenin başında babamı kaybettim ona bağladım   dedim geçici bir durum stres üzüntü v.s ve hala ediyor. Mesela geçtiğimiz ayın 27'sinde periodontoljide randevum vardı fakat geç kaldığım için işlem yaptıramadım, doktor 1 Kasım'a tekrar randevu verdi. Ben ona dedim ki, hocam çekilme çok hızlı bu 1 ayda bayağı çekecek dedim o da bana 1 ayda o kadar çekilmez dedi  ama nah  çekilmedi şimdi dişlerimin çoğunun kokü görünmeye başladı  çekilme hızını sen hesap et.

Bendeki sorun çok ileri derecede çenemdeki kemiklerin erimesinden dolayı diş etlerim çekiliyor senin sorunun eğer sadece diş eti çekilmesi ise tedavin daha da kolay çünkü ya damaktan yada  yakın bir noktadan kesip yama yapıyorlar ama benim gibi kemik erimesi ise o zaman işler değişiyor hocam. Bakalım pazartesi randevum var inşallah olumlu şeyler söyler ve tedaviye başlarız.

EKLEME : Ankarada'ki hastanenin durumunu bilemiyorum ama sen o yorumlara ve 3 yıldıza takılma İstanbul'daki özellikle Eyüp Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi sanki özel hastane gibi, derdini iyi anlatman lazım.

O kadar özel hastane gibi yapmışlar ki hastalar da özel hastanede  gördükleri ilgiyi arıyorlar, göremedikleri için olumsuz yorum yapmışlardır o doktorlar günde kaç kişinin ağız kokusunu çekiyor birde bu açıdan bakmak lazım. Zaten eğer doktorundan memun kalmazsan seni anlamadığını düşünüyorsan doktoru değiştirebiliyorsun böylede bir hakkın var.

Pazartesi güncelleme atarım buraya.

karakutu tarafından 30/Eki/21 23:46 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Konunu atla kesiyorum hocam kusura bakma :)
    akşam akşam diş etim şişti benim de dabvul gibi oldu. ön kaplamalar düşmüştü geri yapıştırtamadım bi türlü öyle duruyorlardı birden at gibi şişti muhtemelen ileri geri aşağı yukarı kaplamalar sürte sürte.
    At gibi şiştiği için kaplamayı yerine de koyamıyorum haliyle, kapadı orayı :) Evde Amoklavin-BID toz hali fln var da kafama göre antibiyotik kullanmak da istemiyorum da diş hekimi müritlerden bir tahmin / hızlı çözüm var mıdır?

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Aynı dertten muzdaribim

Hacettepde periodontolog var onun özeline gitmiştim ama devam etmedim eşşeklik ettim

Tedaviye tekrar başlayacağım. Senin içinde görüşürüm istersen şuan dışarda çalıştığı yeri öğrenirim sanada haber ederim.

Geçmiş olsun

falcon tarafından 31/Eki/21 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
Toplam Hit: 1268 Toplam Mesaj: 12
dişeti