folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır’Da Büyük Cumhuriyet Mitingi!

Diyarbakır’Da Büyük Cumhuriyet Mitingi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

MiLyonLar Bu Kez G.Doğu’ya Akacak, Büyük Coşku 9 Haziran’da Diyarbakır’dan üLkeye YayıLacak!..

Türkiye Gençlik Birliği (TGB), ADD İstanbul Şubeleri, Atatürk Vakfı, Tüm Öğretim Üyeleri Derneği, Ay-Yıldız Birliği ve birçok vatansever kuruluşun katılımıyla Attila İlhan Kültür Merkezi’nde yapılan basın toplantısında; “Diyarbakır Birlik ve Kardeşlik mitingine katılım” çağrısı yapıldı. TGB Genel Başkanı Adnan Türkkan, “Şimdi Türkiye’nin dört bir yanından Diyarbakır’a gidiyoruz. Tandoğan, Çağlayan, Manisa, Çanakkale, İzmir ve Samsun’da milyonlarca yurttaşımız ayağa kalktı. Diyarbakır olmadan bu mitingler tamamlanmış olmaz” dedi. “Cumhuriyet’e sahip çıkmak için; milletimizin birliğini ve Türkiye’mizin bütünlüğünü her zaman koruyacağımızı göstermek üzere, tüm yurttaşlarımızı bu mitinge katılmaya çağırıyoruz.” diyen katılımcı kuruluşların temsilcileri de mitinge desteklerini açıkladı. İstanbul’dan, 8 Haziran Cuma günü saat 12.00’de Taksim AKM önünden otobüs kalkacağı bildirildi.

07.06.2007/ Tercüman

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    nie heryerde mitingin adı '' cumhuriyet mitingi '' de, diyarbakırdakinin adı '' birlik ve kardeşlik mitingi '' oluyo anlamıyorum.doğuda olan her şeye sokmak zorundalarmı sanki kürt - TÜRK meselesini.

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanskaans
    kaans
    kaans's avatar
    Erkek

inceldiği yerden kopsun, Devletin gücü herşeye yeter bu üç beş çapulcuyu tükürüğümüzle boğarız gelin görünki dış destek hiç kesilmiyor ŞEREFSİZ,SOYSUZ,KİTAPSIZ AMERİKA! sürekli takviyeye devam ediyor!!

Bir gün bizim gibi ülkesini seven gençler abdyi tahtan indirecek BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİNİ KURACAKTIR

ve hep beraber kardeşlerim tek bir sesten: KAHROLSUN ABD!! KAHROLSUN PKK

Software Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

komuşum bütün vatan hainlerini..

ayrıca neden biz ülkemizi bölecekmişiz o haritadan hassstırsınlar biz bi yere gitmiyoruz gücü yeten varsa çıkarsın....

o kadar kolaymı doğuymuş falanmış filanmış demeyin bunları yapanlar değil belki ama torunları elvette cezasını çekecektir..

ben bütün teröristlere yeterim hepsi bi alay öküz salak mal karı gibi arkadan saldırmayı bilir.

neyse fazla konuşmayım yoksa küfür edecem banlanacam bu itler yüzünden :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

hoca bunlar akıl dışı düşünceler. Evet oraların bizden çıktığı doğru ama onları öldürerek bi yere varamazsın. Oradaki insanlarda Türkiye cumhuriyeti vatandaşı.

Zaten yıllardır süren şiddet politikaları yüzünden bu duruma gelindi.

yapılması gereken ekonomik sorunu çözmek, o bölgedeki halkı kucaklamak ve "Ne mutlu Türküm diyene" lafının gerçek anlamını ordaki halka öğretmektir.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kokainman bunu yazdı:
    -----------------------------
    nie heryerde mitingin adı '' cumhuriyet mitingi '' de, diyarbakırdakinin adı '' birlik ve kardeşlik mitingi '' oluyo anlamıyorum.doğuda olan her şeye sokmak zorundalarmı sanki kürt - TÜRK meselesini.

Bu yine Cumhuriyet mitingi ama birlik kardeşlik mitingini başkaları uydurmuş.. sonuçta uydursalarda kötü bişey değil birlik kardeşlik mitingi denmesi.. 

Ama en son dediğim doğru Türklük kürtlük yoktur sadece Türklük vardır.. Türkiye Cumhuriyetinin ayrı mezhepleri vardır.. Bunlarıda Kürtler,lazlar,yörükler,çerkezler vs. leri oluşturur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

CAHİL HERİFLER HABER TAKİP EDİN BİRAZ.. Bİ ŞEREFSİZ YİNE AYSINI DİODU EDİP AKBAYRAM BAĞLANDI TELEFONDA ADAMI BİR DÜNYA GÖT ETTİ.. OLAYI BİLMEDEN KONUŞMAYIN.. kimsenin kimseye konser verdiği yok.. Habertürktede yayınlandı kaç hafta boyunca..

Kürt vatandaşlarına verilen konserde deyuzlar bayrak açmış edip akbayram pkklılara konser verdi oldu..

Adam ben her yerde konser veriyorum ben her vatandaşımla kucaklaşıyorum (kürtler pkklı deil) bunu iftira atanlar türk bile değil diye bir dünya konuştu senn için bulucam o haberi gözüne sokucam..

Sanki adam sahneden inip adamlara dalacaktı.. Tayyibin mitingine gidip inadına apo bayrağı açıcam aq bakalım o zaman ne diceksin burda..

Baykalın mitingi deyip kendi başkabakanın gibi aşağılarsın anca mitinglerde 10milyona yakın insan toplandı hepsi emin ol Chp li deildi..

Hem Baykalın maykalın yusuf yusuf yapıonuz ama sonuçta dimi o kadar insan bindiricek bütün hepinize hiç dert etme sen..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Guzel birsey,helal olsun.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meta
    meta's avatar
    Erkek

ben de merak ediyodum doğuda ne zaman yapılcak ya da yapılcak mı diye Cumhuriyet mitingi

orda da yapılması iyi güzel hoş olur 

ben......sen...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek
    Buna eminim ki güney doğuda miting yapılırsa katılım hiç olmaz. gelenler ise zaten asker ve asker yakınlarıdır. buna emin oln. aynı tuncelide ki şehit olayında olduğu gibidir bu olayda. Siz zannediyor musunuz ki onlar orada mitinge gelecek ? gelmezler, istesede gelemezler zaten, çünkü oranın çoğu kürt kesimidir oraya giden toplumdan ve herkesden dışlaır.! ben böyle düşünüyorum ne kadar doğru ama ne kadar yanlış düşünüyorum onu bilemem..

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    aha bu miting daha fazla ses getircek bence çünkü bu birlik meselesi amerikaya ders verir, hani hala biz kardeşiz olayı, adamlar bu zamana kadar Türkiye'de yaşıyo ve Türküz diyebiliyolar fakat onları içten bölen amerika soysuzu bu miting hem ReTeE(Tayyip'e)'ye gelsin hem de Amerika'ya :), yani: alın görün bölmeye çalıştıklarınız birlikte, anlamı çıkartabiliriz...Nası olsa Ne mutlu Türküm diyene... Ne mutlu Türkiye Cumhuriyeti...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
Toplam Hit: 1989 Toplam Mesaj: 12