Dizi Önerisi: The Man In The High Castle

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Dizi 2. Dünya Savaşı'nı nazilerin ve japonların kazandığı bir 1960'lar Amerikasında geçiyor. Olay örgüsü naziler, japonlar ve direniş eksenli olarak ilerliyor. Baş rolde Nevşin Mengü'ye benzeyen aikidocu bi ablamız var. Senaryo uyarlaması X Files'ın baş senaristine aitmiş. Aslında tam anlamıyla her şeyin çok farklı olasılıkları olduğunu göreceğiniz bir alternatif tarih dizisi ama japonların hayat felsefesi, nazilerin o dönemdeki bilimsel çalışmaları vs bir miktar bilim kurguyla da taçlanıyor sonraları. Biraz dağınık ve spoiler vermemeye çalışarak anlattım ama özetle akıcı bir dizi, vakti olanlara öneririm.

slanger tarafından 19/Eki/19 18:18 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Kontrol etmeden açtım kusura bakmayın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

Bende başlığı açtımda bayağıdır izlemiyorum. Dizinin sonunu tahmin ediyorum çünkü. Amerika hep kazanır dizileri sevmiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    slanger bunu yazdı

Bende başlığı açtımda bayağıdır izlemiyorum. Dizinin sonunu tahmin ediyorum çünkü. Amerika hep kazanır dizileri sevmiyorum.

Sonunu bilmiyorum ama evet süper kahramanlı filmlerde bile klasik bayrak önü sahnesi oluyor mutlaka :d Bu dizide fazla mazlum gösterilmelerine takıldım ben de biraz

Toplam Hit: 946 Toplam Mesaj: 5
dizi önerisi