folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dj Akmani Kiniyorum.. Ezan"A Remix Yapmis

Dj Akmani Kiniyorum.. Ezan"A Remix Yapmis

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Arkadaslar Dj Akman EZAN a remix yapmış
    dj akman imzali bu remixi kiniyorum

http://www.hemenpaylas.com/download/53897/Rezillik_DJ_Akman.mp3.html

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek
    azrail_baba bunu yazdı:

Arkadaslar Dj Akman EZAN a remix yapmış
    dj akman imzali bu remixi kiniyorum

http://www.hemenpaylas.com/download/53897/Rezillik_DJ_Akman.mp3.html

Aha bene kınadım şimdi ezanlı felan ne bu cuma namazımı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    dicey akman ı bu sebebten öldürmüşler zaten. iki adet trabzonlu kurşunlamış ezanı mixledi die
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek
    evet vurulmus duyumunu bende aldım ama ne kadar gercek onu bilmiyom. bu serefsızı butun mixleri featleri felan dınlerdım ama yanlıs yapmıs a.q. pici
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    GEBERSİN İTİN DÖLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek
    beyler öncelikle selemımı verip konuya dalmak istiyorum. arkadaşlar dj akmanın yaptığının yanlış olduğu kesinlikle ortadadır. dj akmanın müslüman olduğunu tahmin ediyorum. ama dj akman ca yaptığı meslek itibari ile doğru olduğuna inanıyordurkibu işi yapıyor ( yani dj lik). dini olan bir insan yapmış olduğu işle o dinin güzel yanını çıkarmak ister dj akman da bunu yapmak istedi herhelde. ama bu yaptığını kendince güzel zannederek yapmıştır diye düşünüyorum. tabi yanlış olduğunun altını çizmek istiyorum soracaksın niye yaptın diye. kurşunlamayı yanlış buluyorum Allahın selameti üzerinize olsunGülen

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    RedSonJa bunu yazdı:

Şerefsize bak ya ne cesaret.

ya red sonja e-kolay da bi iş arkadaşımın nıckıydı bu şimdi gordum, sen e-kolay.net teki co admin red sonja mısın yoksa?

+ http://www.djakman.nl adresini mi indirelim?? napalım

hikaye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

İlk öncelikle 2 ay aradan sonra nickimin sonunda 03 le beraberiz.

bence bu dj akmanın yaptığı bir şarkı değil akmanı nekdar sevmesemde onu kötülemek için yapılmış çok amatörce bence akman yapmamış şarkı arasında bol bol dj akman geçmiş harbuki her şarkıda akmanda en fazla 2-3 defa bulunur. ististanalar dışında bu bir akman yapımı değildir. bende yaparım mesela dj feyyaz ın jingle ile çok AMAtör akman değil...

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek

a.q remix yapacak baska bır sey kalmamıs gıbı ezan lan ugrasan dallama...Sankı oyuncak bu ısler a.q.Bole malları dınleyen bır cok ınsan tanıyorum ne ımıs ramix.HZ. MUHAMMED (S.A.V) ın karıkaturunu yapmıs kadar oldu bı dc akman,kendısını ne zannedıyo bıleıyorum.Hayatta degerlı bazı seyler vardır onemlı degıstırılmemesı gereken,ama bır provakator edası ılen boyle seyler yapıyolarya,sankı bız onarı dınlıcez bız ınanacagız bı de coook guzel yapmıssın dıcekmısız gıbı pıyasaya suruyolar...

dc akman mıs onun ben mına kyım

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    hayır bu dj akman yapımı değil dj akman geçen yerlerde diğer şarkılarından kesilmiş amatörün biri dj alperin de dediği gibi yapmaya çalışmış ama yapamamış müzik bittikten sonra ezan başlıyor cıx olmamış.
    bu arada arkada çalan müzik ne ya blade sandım ama değil bilen var mı

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şarkı blade tekno bu şarkı 3 sene önce çıktı (radyo yayınında kullanıyordum ) :) kesinlikle Akman değil kullandığı programda çok kötü bir program.. :) şarkı bitip başlamıyo arkadaşım hatan var mix çekmiş çekmiş ama rastgele çekmiş :D metronom ayarı yok ritim düzeni yok o.ç biri yapmış akmanı koymuş farkında iseniz djakman derken alaturka çalıyo yani müzikden sesi ayırmadan kotmuş :P akman bu kadar kötü yapıyorsa şimdiye benim ohoooo yani :Pp

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 11828 Toplam Mesaj: 26