DJI Phantom 3 Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

Fiyatı iyi arkadaşlar standart modeliyle karıştırmışlar herhal advanced bile değil direk pro bence fiyat gayet iyii temizse kaçırma kardeş

Sıfırı heryerde 4000 ve üstü pro modelin gidip advanced yada standarda bakmayın

Standarttın kumandası phantom 2 ile aynı biraz ilkel

Advanced ile pro arasında sadece çözünürlük farkı var pro 4k advanced 2k çekiyo ,,  kumandaları aynı

Phantom 3 Professional

Special Price: USD $999.00
    FREE SHIPPING

Purchase a Phantom 3 Professional and get a free extra Intelligent Flight Battery. The free extra battery is included in your order.

Extra bataryasi ile 3200e geliyor

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Verdiğim fiyata ekstra batarya dahil. 1000dolar 2.925tl yapıyor. Eğer ki o amerikadan gelecek mürid ile alırsan çok daha karlı(sıfır ürün + batarya + garanti süresi) oluyor böyle. Tabii ki de sen bilirsin hocam senin içine hangisi siniyorsa onu al. Biraz daha önceki tecrübelerim yüzünden de temkinliyim bu konularda. Üründe bir sıkıntı çıktığında iki tarafda rahatsız oluyor çünkü.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı
    piiiranha9242 bunu yazdı

Fiyatı iyi arkadaşlar standart modeliyle karıştırmışlar herhal advanced bile değil direk pro bence fiyat gayet iyii temizse kaçırma kardeş

Sıfırı heryerde 4000 ve üstü pro modelin gidip advanced yada standarda bakmayın

Standarttın kumandası phantom 2 ile aynı biraz ilkel

Advanced ile pro arasında sadece çözünürlük farkı var pro 4k advanced 2k çekiyo ,,  kumandaları aynı

Phantom 3 Professional

Special Price: USD $999.00
    FREE SHIPPING

Purchase a Phantom 3 Professional and get a free extra Intelligent Flight Battery. The free extra battery is included in your order.

Extra bataryasi ile 3200e geliyor

Dışarıdan getirtebilecek imkanın varsa sıfır almayı düşünebilirsin ben sadece türkiye için konuştum yoksa her elektronik üründe olduğu gibi bununda yurtdışı fiyatının cazipliği hakkında bilgim var 

..Morali hep bozuk olan insan..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bladex38
    bladex38's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kesinlikle tavisye ederim fiyat ta iyi djı turkiye grubuna üyel facebookta her türlü yardımda bulunurlar ben zevke vision aldım oynuyorum arada :)

Full Destek Notebook Onarım Merkezleri...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NightShadow
    NightShadow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beni çok heyecanlandıran bir icat bu. Yakında almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. Hayırlı olsun şimdiden.

Everything that has a beginning has an end.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

aldım amk sonunda.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

hayırlı olsun kardeşim..bu 2-3 gün içinde phantom 4 alıcam..amerikadan gelcek bir arkadaş vardı getirirmi ki?

sancaks tarafından 17/Haz/16 20:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

hayırlı olsun kardeşim..bu 2-3 gün içinde phantom 4 alıcam..amerikadan gelcek bir arkadaş vardı getirirmi ki?

teşekkür ederim kardeşim. bir ulaş kendisine. bu alet çok karışık birşeymiş uçmadan kalibre felan ediyosun daha çözemedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

teşekkür ederim kardeşim. bir ulaş kendisine. bu alet çok karışık birşeymiş uçmadan kalibre felan ediyosun daha çözemedim.

biliyorum ben alışkınım 3 vardı bende de :D

bol bol video..çok uzaklaşmadan hafif hafif turlar ..sonra gözün kapalı :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Tecrube olmadan alip bunu kullanmak normal mi ? Bende dusunuyorum hobi amacli almisken bu tarz saglam bisey alayim diyorum ama simdi bunu ilk ucusta yere yapistirip perte cikartirsak sikinti olur, parcalari filan pahali mi ? 

Yetkili abiler bi aciklarsa guzel olur.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 3405 Toplam Mesaj: 30
dji phantom kamerami ucur