folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder Doğal Egzama Tedavisi E-Kitabı

Doğal Egzama Tedavisi E-Kitabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bulasıcı değilmiş bu meret birden cıkıyormus hatta sebebide de tetikleyende sinir stres miş öyle demiş doktor. dermovat ın merhemini aldırtıracağım yarın denesin sonuc alirsa yazarım o kitabıda cok övdüler 15 günde bitirdiğinde dağir felan bu rahatsızlığın zati tedavisi yokmus. kitabın fiyatıda 69 tl   + kitapda E kitap Zati öle bi kitap gelmiyor PDF uzantısi bulamadım bulsam yayınlıcam zati burda :) eywlh. hacilar sağolun 

LJMLJT tarafından 07/May/13 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

Angaralıyız Laa....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LJMLJT bunu yazdı

bulasıcı değilmşi bu meret birden cıkıyormus hatta sebebide de tetikleyende sinir stres miş öyle demiş doktor. dermovat ın merhemini aldırtıracağım yarın denesin sonuc alirsa yazarım o kitabıda cok övdüler 15 günde bitirdiğinde dağir felan bu rahatsızlığın zati tedavisi yokmus. kitabın fiyatıda 69 tl   + kitapda E kitap Zati öle bi kitap gelmiyor PDF uzantısi bulamadım bulsam yayınlıcam zati burda :) eywlh. hacilar sağolun 

aynen bu hastalığın kalıcı bir tedavisi yok, duruma göre tetikleyen unsurlar var işte. Beslenme, stres vb. etkenler... Acı, ekşi, asitli içecekler, domates yasak.. Dahası vardı ama şimdi aklıma gelmiyor...

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    LJMLJT bunu yazdı

bulasıcı değilmşi bu meret birden cıkıyormus hatta sebebide de tetikleyende sinir stres miş öyle demiş doktor. dermovat ın merhemini aldırtıracağım yarın denesin sonuc alirsa yazarım o kitabıda cok övdüler 15 günde bitirdiğinde dağir felan bu rahatsızlığın zati tedavisi yokmus. kitabın fiyatıda 69 tl   + kitapda E kitap Zati öle bi kitap gelmiyor PDF uzantısi bulamadım bulsam yayınlıcam zati burda :) eywlh. hacilar sağolun 

aynen bu hastalığın kalıcı bir tedavisi yok, duruma göre tetikleyen unsurlar var işte. Beslenme, stres vb. etkenler... Acı, ekşi, asitli içecekler, domates yasak.. Dahası vardı ama şimdi aklıma gelmiyor...

haci baya bi iyileşmişti gecen sene .. termal e felan göndermşitim sirf bunun için gitti 1 hafta felan kaldı egzaması felan kalmadı simdi gene basladı meret birde elde olunca parmaktan parmağa zipliyor ... mk o kadar elini tutuyorum bi bana bulasmadı bulassa sorun yok bendede var nasilsa pek umursamaz simdi bende yok onda varya basımın etini yiyor :) allahtan bu lekeli felan değli sadece yara oluyor su topluyor o birde catliyor off 

Angaralıyız Laa....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dediğin kitap bu mu? sayfanın en altında...

http://egzamatedavisi.info/

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    LJMLJT bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    LJMLJT bunu yazdı

haci baya bi iyileşmişti gecen sene .. termal e felan göndermşitim sirf bunun için gitti 1 hafta felan kaldı egzaması felan kalmadı simdi gene basladı meret birde elde olunca parmaktan parmağa zipliyor ... mk o kadar elini tutuyorum bi bana bulasmadı bulassa sorun yok bendede var nasilsa pek umursamaz simdi bende yok onda varya basımın etini yiyor :) allahtan bu lekeli felan değli sadece yara oluyor su topluyor o birde catliyor off 

anılarım canlandı bırden off ne gunler off allah bırdaha o gunlerı gostermesın evet kükürt yakıyor olabilir  ama geri çıkma olasılığı yine var ve cıkmıs aslında arada sırada cıkması ıyı yoksa vucut ıcıne atıyormus yanı kokunu asla kurutamıyormussun :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

dediğin kitap bu mu? sayfanın en altında...

http://egzamatedavisi.info/

evet haci bu adamlar satıyor bu kitabı 

Angaralıyız Laa....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

çok bela bişi neden olduğunu bilmiyorsun,10 krem kullandm bana advartan iyi gelmişti, bi de corporal mı ne yanık merhemi o iyi geliyordu, tesadüfen keşfettm onu da

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

aaa iyi hatırlattın kremimi süriyim :)
    hacı yıllardır çekiyorum bu meledi ilk saçta çıktı kurtulim derken doktorun verdiği haplardan bacağıma bulaştı kaşıdıkça deri kar  kepek gibi dökülüyodu  takiiii akrabamın getirdiği ilaç a kadar adı atopiclair sinclair
    baya ileşme oldu ilacı hergün kullandığım sürece kaşıntı veya deride kepekleşme olmuyo  bir dene 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

aaa iyi hatırlattın kremimi süriyim :)
    hacı yıllardır çekiyorum bu meledi ilk saçta çıktı kurtulim derken doktorun verdiği haplardan bacağıma bulaştı kaşıdıkça deri kar  kepek gibi dökülüyodu  takiiii akrabamın getirdiği ilaç a kadar adı atopiclair sinclair
    baya ileşme oldu ilacı hergün kullandığım sürece kaşıntı veya deride kepekleşme olmuyo  bir dene 

Usta seninki seboroik dermatid olmasın sakın ?

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Dermabel de iyidir, renksiz olan hemen geçiriyor ama maalesef kalıcı olarak iyileşmiyor

15 gün 1 ay 6 ay 1 sene vb sonra saklandığı yerden yine çıkıyor

bana doktor alerjili bir şeye dokunmuşsun ondan olmuş dedi.

sıvı sabun ve fabrik şampuan kesinlikle yasak dedi, kükürtlü sabun ve bioşampuan kullanıyorum, temiz tutarsan ve çok soğuk çok sıcak sulardan uzak durursan geçiyor.

yıkılma sakın !
Toplam Hit: 10973 Toplam Mesaj: 29