folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Doğallık Bu Adreste | Www.Dogalkoy.Com

Doğallık Bu Adreste | Www.Dogalkoy.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir müddettir üzerinde çalışmış olduğum projeyi hayata geçirdim. Bir çok ürünü köy kooperatiflerinden ve bazılarını da şuan da köy de yaşamakta olan aracıların sayesinde tedarik ediyorum. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; sitede yapacağımız daha çok iş var. 

Tahribat müritlerinin yapacağı 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %10 indirim kuponu mevcuttur. 

Site ile veya sistemle ilgili öneri/fikirlerinizi bekliyorum.

Kargo ücretsizdir.

Adres: www.dogalkoy.com

Not: ürün tedariki, tanıtım, reklam, gibi konular için seekthereet@gmail.com buradan mail de atabilirsiniz

Saygılar

Şimdi fikirleri alayım

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

siteye gercekten asıl ürünlerin fotoğrafını çekip koyun abi daha güvenilir olur bence :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

siteye gercekten asıl ürünlerin fotoğrafını çekip koyun abi daha güvenilir olur bence :)

Şuan da ürün stickerları basılıyor. Zamanla olacak tabi ;)

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

fotoğraftaki zeytinyağı şişesi gelmezse kavga ederiz :P

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

fotoğraftaki zeytinyağı şişesi gelmezse kavga ederiz :P

ayıpsın :D sana şişeyide gonderırız :D 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hayırlı uğurlu olsun abi :)

siteyi ilk açtığımda aha dedim kreaif :)

aşşa indiğimde gördüm yazıyı zaten.

iyi iş yine :)

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Eline sağlık.Merak ettiğim birkaç şey var.

Bu ürünlerin normal gıdalar gibi üretim yeri,şartları ıvız zıvırı yokya.Bunun satışlarına etkisi nasıl olur acaba.A kişisi tarhanaya işeyebilir,b kişisi zetyinyağına makine yağı koyabilir.Ne bileyim yani c kişisi bu siteden niye alışveriş yapar.Nasıl güvenir.Ulan bilmediğim şeyi alacama bildiğim e330'u alırım diyebilir.Sende bu konuları düşünmüşssündür heralde mesajını yazarsan çok sevinirim.Hayırlı işler.  (baltalamak,ekmeğine mani olmak gibi bir niyetim yok hayatta,kafama bunlar hep takılmıştı sadece)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

skyvalet bunu yazdı:

Eline sağlık.Merak ettiğim birkaç şey var.

Bu ürünlerin normal gıdalar gibi üretim yeri,şartları ıvız zıvırı yokya.Bunun satışlarına etkisi nasıl olur acaba.A kişisi tarhanaya işeyebilir,b kişisi zetyinyağına makine yağı koyabilir.Ne bileyim yani c kişisi bu siteden niye alışveriş yapar.Nasıl güvenir.Ulan bilmediğim şeyi alacama bildiğim e330'u alırım diyebilir.Sende bu konuları düşünmüşssündür heralde mesajını yazarsan çok sevinirim.Hayırlı işler.  (baltalamak,ekmeğine mani olmak gibi bir niyetim yok hayatta,kafama bunlar hep takılmıştı sadece)

Dilim döndüğünce cevap vereyim. Öncelikle ürünlerde kimyasal işlem yok. Örneğin tarhanayı bizim köyde ki teyzeler yapıyor, kooperatife satıyorlar. Kooperatiflerde semt pazarlarında satıyordu. Senin bahsettiğin işemeli sıçmalı ayini kapalı, işlem görmüş ürünlerde daha fazla görebiliriz. Zaten burda ki amaç şehirde büyümüş veya köyünün lezzetlerini özlemiş olanlara hizmet sunmaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

çok eksiği var hocam.

fiyatrlar yazıyor ama karşılığında ne alacağımız belirsiz. zeytinyağı kaç litredir. incir kaç gramdır vs.

satılan ürünün birebir fotoları olmalı ayrıca

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KURN44AZ bunu yazdı:

çok eksiği var hocam.

fiyatrlar yazıyor ama karşılığında ne alacağımız belirsiz. zeytinyağı kaç litredir. incir kaç gramdır vs.

satılan ürünün birebir fotoları olmalı ayrıca

Eksiklerin olduğunu biliyorum. Zaten fikirlerinizi almak için koydum buraya. Haftabaşına kadar eksiklikleri gidericez

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Sanırım benim sorumun cevabını senin satışlar vericek.Satışlardan haberdar edersen biraz ilerki günlerde çok sevinirim.Ayrıca duruma göre ürün tedarikçinde olabilirim.

Toplam Hit: 1655 Toplam Mesaj: 17