Domain Nerden Almalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

godaddy.com...

Netsol ve register.com ilk seferde ucuz, sonra yenilemeye 30 40$ istiyolar şerefsizler...

godaddy.comda googlede godadddy promotion-code die arat, domain 7.5$ oluyor .com :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

hyr bak ben hostumu ixwebhostingden alıom www.ixwebhosting.com 2 domain kaydı bedava verio busis planmı ne pro planda 3 domain beleş

host ozellikleri

sınırsız web hosting

sınırsız trafik (bw)

sınırsız subdomain

sınırsız mail

php

mysql

postgaresql

cok guzel hic sorun yaşamadım

ancak windows paket alırsan mssql verio sınırsz  her şey sınırsız paketlerde gir bi bak fiyat yıllık ve ucuz

www.ixwebhosting.com

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    türkiyede ihs.com.tr yurt dışı godaddy.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    hayır len godadyde subdomain acıgı var benim dedigim olcak ixwebhosting her sey sınırsız 2 domain kaydı beleş ve 24 saat online chat destek var

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurtcobani
    kurtcobani's avatar
    Erkek

isimtescil

veya

turkticaret.net i öneririm

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Yada Yoldan Çekil.
Toplam Hit: 4084 Toplam Mesaj: 16