folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Domain.Com/Webmail Yerine Mail.Domain.Com Kullanmak - Dedicated Server WHM Cpanel Kullananlar

Domain.Com/Webmail Yerine Mail.Domain.Com Kullanmak - Dedicated Server WHM Cpanel Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek
    kaparike bunu yazdı

hocam whm yi ssh i bağlanıp hazir tutup teamviewer at pm den bağlanayım inceleyelim

• KVMoIP talebinde bulunup KVM bilgileri ile bağlanabiliyorum. mac kullandığım için teamviewer  ilede bağlanamıyorum. :( nasıl olacak bilemedim. Şimdide ayrılmam gerekiyor bilgisayarın basından.

<header> ===> </header>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    karizmatrixxx bunu yazdı
    kaparike bunu yazdı

hocam whm yi ssh i bağlanıp hazir tutup teamviewer at pm den bağlanayım inceleyelim

• KVMoIP talebinde bulunup KVM bilgileri ile bağlanabiliyorum. mac kullandığım için teamviewer  ilede bağlanamıyorum. :( nasıl olacak bilemedim. Şimdide ayrılmam gerekiyor bilgisayarın basından.

Anladım hocam pc başında olsaydın senin kontrolünde yardımci olmaya çalışırdım da sen yoksan yapabilecegimiz birsey yok musait bi vaktinde bakarız o zaman.

Anti Envato
Toplam Hit: 1728 Toplam Mesaj: 13