folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dominations Oyunu Hakkında.

Dominations Oyunu Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

Site 2 ay öncesine dönmeden önce bir konu vardı telefonda dominations oyunu için tbt klanı kurulcaktı noldu o ben oyuna başladım ama site gidince klana giremedim sap gibi kaldım =)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

clan kuruldu baya baya oynuyoruz :) alliance de gir arama kısmına tahr  yaz yandaki dil secenegi tikini kaldır arama yap tahribat diye cıkıcam join diyip katılabilirsin ama once tamir etmen gerekiyor. 30 000 et karşılığındaydı galiba

Aloryan tarafından 19/Nis/15 13:09 tarihinde düzenlenmiştir

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

hocalar google play store de   çıkmadı ve  ben de  apk dosyasını bulup kurdum telefona. update dedı ok dedım magazaya gırdı sonra ben de kapattım.  altta birşey doldu ama öyle kaldı oyun açılmadı ne yapmam lazım ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

clan kuruldu baya baya oynuyoruz :) alliance de gir arama kısmına tahr  yaz yandaki dil secenegi tikini kaldır arama yap tahribat diye cıkıcam join diyip katılabilirsin ama once tamir etmen gerekiyor. 80 000 et karşılığındaydı galiba

hmmm 30bin food istio benim limit şu an 13200 iron age 4 saate bitio yarına kadar girmiş olurum heralde

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

clan kuruldu baya baya oynuyoruz :) alliance de gir arama kısmına tahr  yaz yandaki dil secenegi tikini kaldır arama yap tahribat diye cıkıcam join diyip katılabilirsin ama once tamir etmen gerekiyor. 80 000 et karşılığındaydı galiba

hmmm 30bin food istio benim limit şu an 13200 iron age 4 saate bitio yarına kadar girmiş olurum heralde

tmmdır hocam beklioruz.40 küsür kişi var tabi hepsi tbtden diil

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    canerator bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

Klanın adı ne? Arıyorum Tahribat diye çıkmıyor

Aganta Burina Burinata
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı
    canerator bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

Klanın adı ne? Arıyorum Tahribat diye çıkmıyor

tah yada tahr yazarsanız cıkar tahribat yazınca çıkmıo.bide orda bi tik var onuda kaldırın

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

hocam ben buldumda davetle aliyo sadece bana davet gonderir mi klan lideri nick Erkan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

davet gönderin beyler :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek

nick ayni. bana da yollar misiniz?

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

beyler arama kısmında tahr yazarsanız çıkar.davet yok.birde clan 50 kişi sınırında şu anda.aktif olmayanları atacaz sonra sizi alırız

Toplam Hit: 2015 Toplam Mesaj: 14