Dota 2 Beta Key

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Mayısta açık beta çıkacak zaten sabret.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

up

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Hocam bana da çıktı. Bekleyen bir iki eleman vardı 2 invite'ı onlara 35er dolardan sattım. Kendi hesabıma da bir tane bıraktım. 10 dolara bulduysan kaçırma al derim. Fakat onun altından birşey çıkar gibi geliyor. =|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

NigraSilva bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bana da çıktı. Bekleyen bir iki eleman vardı 2 invite'ı onlara 35er dolardan sattım. Kendi hesabıma da bir tane bıraktım. 10 dolara bulduysan kaçırma al derim. Fakat onun altından birşey çıkar gibi geliyor. =|

Kime sattın la :D

Konuya gelince tek bir invitem var (tek kişilik) 40 tl ye bırakırım hocam cuma'ya kadar isteyen olursa pm atsn yoksa söz verdigim başka birine verecem.

The king is bleeding.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ömrümde zibilyon kez, zibilyon oyunun closed-beta'sında oynadım. Bir çoğu baya büyük oyunlar. Daha bir kere ne invite, ne de beta-key sattım. Tamam, korsan oyun almayı anlarım, o kadar para vermek istemeyebilirsiniz ama o key'ler, invite'lar size oyunun gelişimine faydası olabilecek, öküz olmayan, oynadığından bir bok anlayan adamları topluluğa ekleyin diye BELEŞE veriliyor. %100 kârla satıp para kazanın diye değil. Ondan sonra stop SOPA diye geziyorsunuz amk.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bana DotA2 beta key verenin 40 yıl kölesi olurum lan :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Holyzone bunu yazdı:

Bana DotA2 beta key verenin 40 yıl kölesi olurum lan :(

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

invite 5 dolara aldım 5  tane hemde :D 25 dolar a patladı oynuyoruz şuanda arkadaşlarla

bazı türk arkadaşlar kadar şerefsiz insan görmedim bu dünyada ama bunu belirteyim.

5 dolara aldıgım şeye 30-40 dolar istiyor mallar, birde üstüne git araştır piyasayı diyor.

ulan salak diyip devam etmek geliyor içimdende ne ise.

saolun var olun.

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

Ömrümde zibilyon kez, zibilyon oyunun closed-beta'sında oynadım. Bir çoğu baya büyük oyunlar. Daha bir kere ne invite, ne de beta-key sattım. Tamam, korsan oyun almayı anlarım, o kadar para vermek istemeyebilirsiniz ama o key'ler, invite'lar size oyunun gelişimine faydası olabilecek, öküz olmayan, oynadığından bir bok anlayan adamları topluluğa ekleyin diye BELEŞE veriliyor. %100 kârla satıp para kazanın diye değil. Ondan sonra stop SOPA diye geziyorsunuz amk.

Hocam haklısın da beta keyi dağıtan pi*ler de çok yalvartıyor milleti.

Şahsen bendeki 6 inviteden birini kendim aldım 4 tanesini beleşe dağıttım. Son 1 tanesinide 2 arkadaştan birine verecem cumaya kadar, o kadar para ediyorsa satarım diye şeyettim.

The king is bleeding.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

bu dota ney oluyor yaw warcraft ile ilgiliydi galba .s biri anlatsınm bizde yararlanalım

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
Toplam Hit: 2992 Toplam Mesaj: 25