folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dota Oynayanlar Kimler?

Dota Oynayanlar Kimler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ben de yeni yeni oynamaya başladım gerçekten çok zevkli : ) bir de grafikleri daha iyi olsa süper olacak.
    favroi karakteriniz ne?ip uçlarınız taktiklerinizp aylaşırsanız sevünürüm :D
    favori karakterim Rikimaru ve traxex daha çok rikimaru.
    Gaz bombasıyla düşmanın vuruş sırasında ıska geçmesi,backstab arkadan vururken fazladan hasar vermesi,görünmezlik,ve düşmanın dibine ışınlanıp ilk seferde 20 den level level artaraken son 12o ydi sanırım emin değilim) hasra vermesi hoşuma gidiyor.zaten genelde rogue,assasin,ranger gibi agility özelliği yüksek karakterleri seçiyorum genelde.ayrıca önereceğiniz itemler var mı?
    evet şimdlk bu kadar favori karakteriniz nedir onu da merak ediyorum ben selametle : |
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    bi zamanlar Orc -hero idik 6 kişi kapişirdik hey gidi

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    arkadaşlar gece gündüz online yapıyo çok sarıyo diyolarda tüm oyunları bilirim bu nasıl oynanıyo anlamadım denemedimde daha biri anlatsa iyi olcak :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    Hacı rikimaru vardı ninja lvl 10 olunca miyoz bölünme gercekleşiodu :D.cok pis dönüp siliyodu alayını zevklidi

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    güzel oyun dedilerde başlamadım

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

güzel oyundur, lina yı alırım ben genelde, gerçekten güçlüdür...

ama pardusa geçtim geçeli oynamıyorum :|

özledim ulaan :|

eğer ki derseniz hamachi kapışalım diye kurarım valla =) 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    DotA nın yanında Vampire Fire, Warlock vs. gibi haritaları da çok severim.DotA tabi daha çok bilindiği için zevkli oluyor.

NEDEN? (soru olarak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    gver'a pm at ustası o :D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Dota iyidir.eurobattle.net te oynarim 4 sene oldu.Resmi sitesinden incelemelere bakabilirsin dota-allstars.com ingilizce varsa , bak iste guidelere taktigi anlatiorlar..

Heromda Morphling 

The king is bleeding.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Bende bir 4-5 senedir oynuorum. İlk eurobattle'da oynardım aşırı lag, ırkçılık falan vardı sağolsun waxxi server açtı şimdi 4 küsür yıldır orda oynuyorum. Gerçi waxxi'nin serverda amele doldu baydı. Favori herom yoktur hepsiyle oynarım.

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

okullar açılmadan önce oynuyordum

benim hero jah'rakal dı

---
Toplam Hit: 1906 Toplam Mesaj: 16