Double Vpn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhaba arkadaşlar double vpn nasıl yaparım  hazır satılan sistemler var mesela elimde iki-3 taen vpn hesabı var  securitykiss  one click vpn gibi firmaların şimdi   birinci security kiss olsun  security kiss üzerinden de one click vpn çalışsın  bunu yapmak mümkünmüdür sanal pc üzerinden düşündüm mesela bi tane xp kurup security kiss çalıştıracam sonra bi xp daha kuracam one cliks vpn kuracam ama one click vpn kurdugumum gateway securitykissin gateway olacak  sizce olurmu .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

demek istemiyorum ama nick-konu uyumu :D Hocam benim yapan bir arkadaş var bi sorayım 15dk'a dönüş yaparım sana

edit: hocam kendi pc sinde VPN1 i açtıktan sonra VMWare içindeki sistemde VPN2'i açınca, VMWare neti normal pc den çektiği için double VPN olabiliyormuş.

manyaki tarafından 03/May/14 11:06 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tamam onu yapabiliyorum  ama normal pc üzerinden yapabilmem mümkünmüdür hatta  normal pc üzerinde vpn vmware tor+vpn +tor yapabiliyorum ama benim amacım tek pc üzerinden 2 vpn le çıkış yapmak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

İnternete modemle bağlıysan bazı modemlerde vpn menüsü var. Modeme vpn tanıtırsan herkes internete özel bir ayar olmadan vpn üzerinden çıkar. Sende bilgisayarına vpn yazılımı kurduğunda oldu sana double vpn.

Hatta bazı routerlerde de bu özellik var. Ben denedim ama yapamadım. linksys e1200 router aldım kendi yazılımı 5 para etmez. dd-wrt yükledim ama yinede olmadı.

Ben kepard dan ücretiyle vpn aldım. Bilgisayardan sorun yok ama dd-wrt den çalışmadı. dd-wrt den ziyade kepard da sorun olabilir. Sende bu şekilde deneyebilirsin.

Aynı ağ üzerine peş peşe 5 tane router koyup herbirine farklı firmaların vpn tanımlarını girersen douple neki 5 vpn den sonra internete çıkmış olursun. Üstelik yazılım vb. kurmadan ağdaki cep telefonundan led tv ye kadar ne varsa vpn kullanmış olur. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sayfaya not, unutmayalım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

vpn serverin başka bir vpn serverden çıkış yapmasını diyon da

amaç nedir

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

çizelim meraklanalim

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bu combo'nun sebebini bende merak ettim?

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

vpn nin kullanım sebebi neyse duble nin de o.  iki kat gizlilik. 

Toplam Hit: 12161 Toplam Mesaj: 9