folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dövme Fiyatlarıyla İlgili Bilgisi Olan Varmı

Dövme Fiyatlarıyla İlgili Bilgisi Olan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

Selam gençler kolumun iç kısmına bu yıldızlardan yaptırıcam orta boy bir kaçtane yapıyorlarya klasik 3-4 tane yaptırıcam kırmızılı felan fiyatı nekadardır acaba istanbulda ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dövmenin fiyatını bilemem lakin ,dövmenin piri , şahı Coşkun Şakre ;) Üst üste 5-6 yıl Türkiye 1.si oldu. Adam artık ölü arabaları motorlarına ve kaputuna dövme yapıp showroom 'a çıkarıyor.

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

benim dövmeye para vermeden önce epilasyona para bayılmam lazımki dövmeye sonra geçeyim amk,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

benim dövmeye para vermeden önce epilasyona para bayılmam lazımki dövmeye sonra geçeyim amk,

benimde kollar kıllı amk :D her yerim kıllıda anlamadım zaten türklerde nasıl bir genetik var amk

tarikat sapi adanadamı hacı :D gelekde bize bir bici bici ısmarla başkan :D hem osmaniyede felan çok tanıdıgım var :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Dövmenin fiyatını bilemem lakin ,dövmenin piri , şahı Coşkun Şakre ;) Üst üste 5-6 yıl Türkiye 1.si oldu. Adam artık ölü arabaları motorlarına ve kaputuna dövme yapıp showroom 'a çıkarıyor.

Tanidikmi adam hocam :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı

benimde kollar kıllı amk :D her yerim kıllıda anlamadım zaten türklerde nasıl bir genetik var amk

tarikat sapi adanadamı hacı :D gelekde bize bir bici bici ısmarla başkan :D hem osmaniyede felan çok tanıdıgım var :D

ozaman nasıl bi çözüm üreteceksen yaz bizde faydalanalım :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

Tanidikmi adam hocam :)

Değil. Kendisini hiç tanımam etmem ayrıca adam izmirde :) ben adana da ;) 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

@bandito adanadami deyince orda sandim bende.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

http://www.tattooblackwhite.com/galeri/admin/pages/pictures/small/black&white-kerem_28.jpg

şu tarz boyutta bir tribal için nekadar isterler istanbulda ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

http://www.tattooblackwhite.com/galeri/admin/pages/pictures/small/black&white-kerem_28.jpg

Hocam tribal mi kaldı bu devirde allesen kalıcı yaptıracaksan bir daha düşün yoksa benim gibi çok pişman olursun. Fiyatına gelirse dövmelerimin sadece bir tanesini parayla yaptırdım tahminen makine açılışı 150 deseler 250ye falan patlayabilir pek bir detayı yok çünkü

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

Hocam tribal mi kaldı bu devirde allesen kalıcı yaptıracaksan bir daha düşün yoksa benim gibi çok pişman olursun. Fiyatına gelirse dövmelerimin sadece bir tanesini parayla yaptırdım tahminen makine açılışı 150 deseler 250ye falan patlayabilir pek bir detayı yok çünkü

abi :D paraya kıyamıyom ya amk nasıl bir insansam askerde bile yemiyodum parayı 3 bin tl ile döndüm aq askerden :D neyse

tribal iyi deil gerçekten marlin monro veya sexy bi kız yaptırmak istiyom koluma ama böyle kısa kollu giyince gözükcek tarzda deil gizli yani 

memleket mal dolu dövmeli insan görünce farklı bakıyorlar 

http://www.tattoo.web.tr/upload/galeri/o/0396dc81cffc9e606279c3e8b5de6931.jpg

şu tarz nekadara yaparlar acaba :S 500-600 tl e bu tarz yaptıramazmıyız

Toplam Hit: 1944 Toplam Mesaj: 12
dövme