Drawmohammed Hacklendi........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yav gülüyim mi alıyım mı bilmiyorum.
    ülkem de insanları din kisvesiyle kandırmak ne kadar kolay?
    biz müslümanız diyen herkes istediğini yapıyor.
    alın bakın işte... adamlara whois sonuçlarını IP çakışmasını(!) gösteriyoruz.adamlar hala itiraz ediyor..
    adamlar Atatürke hakaret ettiler. siz hala savunun bu itleri...
    coldhacker bilmem zart zurt falan bunların altyapısından çıktı.haberin var mı acaba.
    olsa da bişey değiştirmez bence.yobazlık böyle bişey olsa gerek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HollyTwo
    HollyTwo's avatar
    Erkek
    kimseyi savunduğum yok ayrıca emeğe herzaman saygılı olmusumdur ve bu konuda da saygı beklerim. kendilerini çok akıllı zannedenler. site hacklen meden önce bir baksaydınız görürdünüz ne oldugunu. google de bi arattırın bakalım drawmohammed diye ne göreceksiniz..

///**Bizim GErçek kıldıklarımız siz hayalbile edemezsiniz**////
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    Suan dakı coldhackers yonetıcıleri yanı cw nın eski modu M-B-U :)
    Agzıma almak ıstemıyorum ama antioksidan bilirsin bi resım var itin uzerıne atamızın basını koymuslar.O resmi ilk M-B-U yapıp yolladı ozaman bana msn den.Zaten işin gercek yuzunu anlayınca o itle alakamı kestım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bence çooookk önceden açtılar siteyi bu cw liiler ermeni dölü oldukları için peygamberimize falan sövdüler şimdide hackledik diolr kendi siteleri aslında :)
    yuh ne salladım be :)

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    lan mal insan eğer emekten kastın domain reglemekse cidden helal olsun adamlara ne diyeyim.eğer emekten kastın peygamberin karikaturlerini siteye upload etmekse onun için de tebrikler... ama durum farklı burada.CWde sağlam adamlar yok mu?tabi ki var ama kaç tane.kaldı ki o sağlam olan adamlarında beynini sulandırıyolar...islam için site hackliolarmış ZÜE :D hackliolar sitelere yazıolar işte yok hacked for islam.belki sitesini hacklediiniz kişinin olaylardan haberi yok.ya da ne bileyim adam islamiyete sıcak yaklaşan biri. hadi nokta atışı yapsanız ona da sözüm yok.domain reglemek ve fsodan başka iş yok.ben de zehir kullandım servera kaktım ama nedne yaptım kendimi tatmin etmek için.bunu da açık açık ifade ediom ama bu aamlar islamı falan karıştırıyorlar.sizin duygularınızı sömürüyorlar. artık anlamıosan daha ne diyim
    rootterın yazdığını da oku öyle konuş...pkk lı yuvası olmuş sitelerden hayır bekleme...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Dünkü konuyada yazdım 2 secenekte olabilir. Bu güven meselesi olmuşsa olmuştur olmamışsa olmamıştır. Kesin bişe diemeyiz!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    ozaman heçkır oluyoz demi zumsuk :D pardon yani sosyal möhendis =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu fiyaskoyu gecengun ilk bizim muridlerden sandman ortaya cikardi...adamlar ezik rezil herifler iste...sosyal muhendislik soylemi 5-6 gun once cikti adamlar buyuk ihtimalle showtv deki SanalKorsan filmini izledi...ondan sonra gaza geldiler....yine bir tarikat muridi adini soylemim doktoray in nufus cuzdan fotokopisinden aile fotolarina kadar ulasmisti(sosyal muhendislik gorsunler) ...neyse bu adamlar sayesinde bizim tarikat tassak gecip gulme krizine griiyor..boylelikle cok guluyoruz tarikat genc kaliyor :)......yalniz o kendi yayinladiklari karikaturlerin hesabini nasil odeyecekler acep....

-Cehennemde sesler-

Mubarek-Doktoray kos zebaniler bana niyeti bozdu....
    Doktoray-Ayyy nediyorsun Mubos....

;)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    Buyrun beyler toktorayın resmi

http://img329.imageshack.us/img329/1007/nresmi2vk.jpg

cogunuzda vardır.Doktoray bu degıl demeyin elımde kanıtım var =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    compi dedi ki
    -------
    -Cehennemde sesler-

Mubarek-Doktoray kos zebaniler bana niyeti bozdu....
    Doktoray-Ayyy nediyorsun Mubos....
    --------
    hacı mübarek değil tuarek halk arasında tuyarak ta denir :D
Toplam Hit: 19963 Toplam Mesaj: 75