Dreamhost - Rüya Gibi Hosting

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Biraz reklam gibi oldu ama yiğidi öldür hakkını yeme. Belki tanıtıma ihtiyaçları yok çünkü işlerini gerçekten kaliteli yapıyorlar. Çoğu arkadaşım dreamhost kullanıyor ve çok memnun. Dreamhost hakkında bi sitede okuduğum yazı ve dreamhostun 10. yıl kampanyası...

Dreamhost özellikleri neler?

1. 500 GB boş alan. Ve her hafta bu limite +2 GB ekleme yapılıyor.
    2. 5 TB bant genişliği. Ve her hafta +40 GB ekleme yapılıyor.
    3. Sınırsız sayıda MySQL veritabanı
    4. Sınırsız sayıda E-Posta barındırma
    5. Sınırsız sayıda Alan Adı Barındırma
    6. Sınırsız FTP hesabı
    7. Her yıl 1 adet bedava Alan adı kayıt
    8. Debian Linux işletim sistemi ile CGI, PHP 4 ve 5, Spam Filtering, .htaccess, Quick Time Streaming... servisler ücretsiz.

Bütün bunların hepsi sadece ayda 10.95$‘a. Ayda 13 YTL civarı bir fiyata denk geliyor şu anki kurla.

Ayrıntılı bilgi ve kampanyadan yararlanmak için: http://www.mentalmasturbasyon.com/internet/dreamhost-ile-ruya-gibi-bir-hosting/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lamer_
    lamer_'s avatar
    Erkek
    çok ucuz kaliteli hosting mi bu vergi levhası varmı yılbaşında site kurcam da :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Çok ucuz yazmadım okuduysan bu gerçekten kaliteli bir hosting ve fiyatıda çok uygun.

Yıllık 30$ ucuz hosting firmaları tarafından dolandırılmayın diye yazdım bu yazıyı... :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    vay a.q bu ne la baya ucuz bunda bi ipenelik olmasın?..  bu özelliklere imkanı yok bu fiyatın bea

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

reklami yapilan site gibi masturbasyonu eline alacaksindir birkac ay icinde

zira bu fiyata bu hostu vermek uc kaat isidir ornegi coktur 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

Daha önce bu siteyi duymamanıza şaşırdım. Dünyanın en çok site barındıran hosting firmalarından tam 621,909 domain barındırıyormuş. :)

Belki bu firma hakkında kafanızda biraz fikir oluşmuştur. Google de dreamhostun indirim kuponu verdiği siteleri araştırarak belki de daha ucuza hosting alabilirsiniz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Edit  reklam ul reklam..

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek
    Benim haberi okuduğum blog için verilmiş indirim kuponu, o site açılmıyorsa http://www.google.com/search?hl=tr&q=dreamhost+indirim+kuponu&lr= diye guguldan aratın çoğu siteye veriliyor bu kuponlar :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeCryer
    CodeCryer's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

beyler dreamhosting iyi firmadır fakat bazı serverlarında güvenlik problemleri var (dı) yani zamanında 8 serverına biren girmiştim.

ucuzluğuna gelince büyük firmalara bant genilliği falan pek komaz adamların en aşşa datacentarları var bunun gibi yüksek band veren bir çok site var çoğu kaliteli örn mydomain , servage , hostgator bunlarda büyük firmalar ve herhngi bir ückaat işi olmaz fakat dediğim gibi zamanında girmiştim bunlara

CodeCryer derki "Tecavüz kaçınılmazsa benide çağırın aq"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

dreamhostu bende beğeniyorum. yıllardır dediysemde inanmayın:) 2-3 yıldır bildigim bir firma.ekipleri fln iyi gibi.zaten site ne olduğunu deyveriyor. sawa hak veriyorum. ayrıca servage de güzel.mp3 vs bi kamyon site var.hızdan hiç ödün vermiyor.

https://www.dreamhost.com

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

dreamhost u hiç mi duymadınız yuh artıkın. 3 yıldır kullanıyorum verdikleri hizmet sorunsuz. ve o BW ve WEB alanı gerçektir. Parasını veriyorum adam gibi kullanıyorum... Tavsiye ederim hiç de sorun olmadı..

mysql 5

php5 

Toplam Hit: 3646 Toplam Mesaj: 18