folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Driver Çözümleriniz? ( Çıldırıyorum )

Driver Çözümleriniz? ( Çıldırıyorum )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Dün bilgisayara temiz kurulum yaptım, Dedim bu sefer sizlerin önerdiği bu uygulama ile driverları kurayım. Tam da bu verdiğiniz siteden indirdin uygulamayı. Tabi öncesinde Kaspersky ı kurdum. Driverpack ı çalıştırdım, Yanda diyor ki Antivirüsü kapatın, Kurulumu öyle gerçekleştirin. Ben tabi daha hiç öyle bişey yapmadım. Driver bu virüs değil ki, niye antivirüs ü kapatayım yani.

Bu Driverpack Rus yazılımı, Kaspersky da Rus yazılımı. Daha kurulumu bile bitiremeden, daha doğrusu Kaspersky kurulumun bitirilmesine izin vermedi, 20 tane virüs yüklemiş bilgisayara. Kaspersky da Tüm sorunları çöz yaptım, Yeniden başlattı yine taramaya başladı, Bilgisayar şu an pert. Kapattım Kaspersky Rescue Disk USB var onu çalıştırdım şu an. Evden de çıktım. Akşam a ne olur, ne çıkar bilinmez, yüzde yüz temiz kurulum yapmak zorunda kalıcam. Kaspersky Rescue Disk ne kadar temizlerse temizlesin kıllandım bi kere. 

O verdiğiniz uygulama ile driver yükleyenler, Bilgisayara format atsın. Virüslü o bilgisayar uzman kipi ekranına daha gelmeden ilk önce virüsleri yüklüyor. Benden size söylemesi..

Disiplin; Bizi ayakta tutan şey..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocam bende bir kaç sene önce sıfır bilgisayar almıştırm. Win10 ile gelmişti. 

Win10 dan - win7 ye geçtim.. Bir türlü  ekran kartı driver ını bulamadım. Kullanmadığım driver programı kalmadı.. Crack li FULL programlar.

Kendi sitesini delik deşik ettim yok..

Yabancı forumlarda çok araştırdım , sonra öğrendim ki  Ekran kartının Win7 driver desteği yok :(  Mecbur Win10 kurdum kullanıyorum.

Hocam senin olayda buna benzer olmasın.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 1392 Toplam Mesaj: 23
windows driver