Drone Alırken Nelere Dikkat Etmeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

Daha önceden drone alanlar bu konuda ki tecrübelerini yazarlarsa bizim gibi yeni alacak olanlara büyük yardım etmiş olurlar :)

5-6K tl arası bir bütçe var. Ona göre nasıl bi drone bakmalıyız? 

500gr altında olunca sivil havacılık ehliyeti gerekmiyor herhalde bu doğru mu? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

Bulaşma geçici bir heves pahalı bir hobi ben aldım p3 advenced evde yatıyor 4 5 defa uçtum heves kalmadı uçuş izni sıkıntılı alırsanda mavic 3 pro al phantomlar sorunlu çabuk arızalanıyor. 

Yakında Güncelenecektır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Acele etme derim kardesim genelde ne geliyorsa insanin basina acele etmekten geliyor fiyati pahali olabilir ama alinacak cihaz bu bana gore.

Dji mavic 2 pro alirdim ben senin yerinde olsam 

https://www.dji.com/mavic-2?site=brandsite&from=nav

Fark etmeden drone'u carpmaya yonelttin diyelim uzerindeki sensorler yardimi ile sen mudahale etmesen bile kendisi otomatikman carpismadan farkli bir manevra ile kurtulabiliyor.

En sevdigim ozelliklerinden birisi bu mesela daha bir cok guzel ozellikleri var.

Pahali ama bu cihaz alinir.

Turkiye'de fiyat pahali imakanin varsa USA 1500$ etiketine sahip daha ucuza gelir oradan alinirsa.

Suraya bak yaaa herifler 1500 birim para veriyor bizler 10 bin kusur birim oduyoruz yaziklar olsun Turk lirasina da Turkiyesine de

Boyle oldugu zaman morallerim bozuluyor. Bizlerin yasamaya hakki yok bu kici kirik ulkede.

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Önce en ucuzlarından alıp bir iki uçur hocam.

Zaten 3 kere uçuramadan rüzgar alıp götürecek.

Ondan sonra senin bütçeye geçersin.

Lakin drone almakla iyi video hazırlamak farklı şeyler. Video kurgu editing yapıyorsan biliyorsundur zaten.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
Toplam Hit: 823 Toplam Mesaj: 4
drone