Drone İle Yapılacak İşler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Herkese selamlar, güzel fotoğraf ve videolar çeken bir drone almayı düşünüyorum. 500 Gr altı olanlar için izin gerekmiyormuş DJI SPARK nasıldır, kullanan arkadaşlar varmıdır ?

Ve drone ile yapabileceğimiz ufak kazançlı işler varmıdır, düşünen arkadaslarımız varsa fikir alışverısı yapıp beraber bile çalışabiliriz :)

Sağlayacğı kazançla beraber birazda hobi için düşünüyorum,fikri geniş müridlerimiz yardımcı olursa sevinirim :)

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

- Düğünlerde dış çekim için kiralayabilirsin. 

- Arazi, bina vs. fotoğrafları çekip, birleştirip satabilirsin.

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

Herkese selamlar, güzel fotoğraf ve videolar çeken bir drone almayı düşünüyorum. 500 Gr altı olanlar için izin gerekmiyormuş DJI SPARK nasıldır, kullanan arkadaşlar varmıdır ?

Ve drone ile yapabileceğimiz ufak kazançlı işler varmıdır, düşünen arkadaslarımız varsa fikir alışverısı yapıp beraber bile çalışabiliriz :)

Sağlayacğı kazançla beraber birazda hobi için düşünüyorum,fikri geniş müridlerimiz yardımcı olursa sevinirim :)

Hocam o fiyatlara türkiyeden almak yerine yurtdışından dji mavic pro alabilirsin. Konuma bakarsan indirimde vardı 869 dolar tutuyor. Gayet güzel makina. Çekimi gayet güzel.  Uygulaması üzerinden birçok çekim modu var. Mesela sen dururken etrafında daire çizerek seni çekiyor. Benim en çok hoşuma giden özelliği buydu diğerleri pek aklımda kalmamış :)) ama bununla mağaza açılışlarını filan yukardan indirerek çekebilirsin sonrasında güzel bir montaj ile sağlam para kazanabilirsin hocam. Birkaç arkadaşım var bu işle ilgilenen. Onlarda senin gibi hobi amaçlı yapıyorlar. arada cafe açılışına filan gidiyorlar çekimlerini yapıyorlar sonra güzel para alıyorlar tavsiye ederim yani

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Bu kadarını düşünmemiştim,ehliyet gerekiyormu :)

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

bende almayı düşünüyorum ama tavsiyem mavic pro spark hobi amaçlı kullanılabilir hem hobi hem için ise mavic pro facebook da dji grubu var oraya  bak TC Semih Berk abi var grup kurucusu uygun fiyata mavic pro da bulabilirsin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

Ampul degistirme

https://www.youtube.com/watch?v=-9LCOU0CA9A

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek

1 Drone piyasası eskiden çok iyiydi 

2 Drone ile fotoğraf da çekebilirsin videoda

3 3d işte yapabilirsin

4 Haritalandırma

5 Güvenlik

böyle gidiyor 

www.flyturk.com.tr inceleyebilirsin yaptığımız işleri sıraladık

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

maksat UP olsun..

Gelişmiş dron ların satıldığı bir yerde çalışıyorum. Artık öyle herkese verilmiyor; malumunuz. Bunun çeşitli nedenleri var ama böylesini duymamışsınızdır eminim..

Bir tane müşterimiz vardı her hafta en pahalısından bir drone alırdır(5k-20k arası) . Ne yaptığını çok merak ederdik. En son duyum aldık adam sınırın ordan kaldırıyor drone u diğer tarafa geçiriyor, diğer taraftan malum şeyler yüklüyorlar (10 kg a kadar yük taşıyan drone vardı ) sonra geri getiriyormuş meğer :))))). Böyle böyle yakalanana kadar yolunu bulmuş.

Come On Cj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaKonda
    AnaKonda's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

Drona güneş enerjisi pilleri takılırsa enerjisi gün boyunca hic bitmez.GPS cihazida bağlanırsa telefondan bile kontrol yapılabilir.güneş enerjisi pilleri takılırsa menzil mesafesi de artar.boylecelikle bi ülkeden bi ülkeye drone gidebilir.azerbeycanda altın Türkiye deki fiyatının yari fiyatiymis.drona güneş enerjili pil tak dronu azerbeycana gönder oradan 500 gram altın yuklet  drona getir dronu Turkiyeye İki kati kadar para kazan.nasıl bi fikir.Drone sinir tellerinden geçerken yakalansa siz yakalanmazsiniz drone yakalanır kaçakçılıktan.....

Serdengecti
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı

Drona güneş enerjisi pilleri takılırsa enerjisi gün boyunca hic bitmez.GPS cihazida bağlanırsa telefondan bile kontrol yapılabilir.güneş enerjisi pilleri takılırsa menzil mesafesi de artar.boylecelikle bi ülkeden bi ülkeye drone gidebilir.azerbeycanda altın Türkiye deki fiyatının yari fiyatiymis.drona güneş enerjili pil tak dronu azerbeycana gönder oradan 500 gram altın yuklet  drona getir dronu Turkiyeye İki kati kadar para kazan.nasıl bi fikir.Drone sinir tellerinden geçerken yakalansa siz yakalanmazsiniz drone yakalanır kaçakçılıktan.....

Hocam Güneş pilleri ile çalıştırılacak drone için son derece ciddi bir geliştirme inovation çalışma yapmak lazım, droneyi kaçakçılıkta kullanmamak için gereken tedbirler alınıyor, boşa kasma derim. Sanırım reza Sarrabın yaptığı işi diyorsun o direk Uçakla getiriyordu. O kadar uzun mesafeli kontrol edilebilecek droneler, uydu kontrollü geliştirilmiş askeri amaçla uçurulan dronelerdir.

Işık Savaşçısı...
Toplam Hit: 2520 Toplam Mesaj: 17
drone kazanç hobi