Drone Pilotluğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, umarım iyisinizdir. Ben orta vaadede drone uçurmayı öğrenmek istiyorum, uzun vadede ise freelance olarak profesyonel çekim işlerine bakmak istiyorum. Bu açıdan bana yol haritası olabilecek her türlü tavsiyeye açık ve açım. Sizce pilotlukta iş var mı? Drone eğitimi nereden ve nasıl alınır?

Saygılarımla.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

forumda biri varda bu konuyla ilgili sertifika veren

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

forumda biri varda bu konuyla ilgili sertifika veren

pm attım ( @romeo nickli murit sanırım )

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam olay çözülünce buraya da yazabilir misin? Ben de düşünüyorum mümkünse İstanbul anadolu yakasında 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı

hocam olay çözülünce buraya da yazabilir misin? Ben de düşünüyorum mümkünse İstanbul anadolu yakasında 

Aslında şöyle bir olay var;  İstanbul dışındaki eğitim kurumları belli sayıya ulaşınca şehir dışı eğitim veriyormuş, bu açıdan senin hedefin nedir? Eğitim? Araç? Ya da her ikisi birden mi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Eyüp belediyesinin küçük dronelar için düşük bütçeli bir sertifika eğitimi verdiğini duymuştum bir araştırsana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Shuqufe bunu yazdı

Eyüp belediyesinin küçük dronelar için düşük bütçeli bir sertifika eğitimi verdiğini duymuştum bir araştırsana

Teşekkür ederim hocam, hemen bakıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    Shuqufe bunu yazdı

Teşekkür ederim hocam, hemen bakıyorum.

Güzeltepe Gençlik ve Kültür Sanat Merkezi

Adres Güzeltepe Mahallesi Kaynak Sokak Hacı Arif Bey İlkokulu Karşısı Eyüp
    Telefon +90 (212) 440 05 65 - 68

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Dostum hepsi kolay da uçuş izni almak çok zor. İzin olayını da araştırmanı öneririm.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    romeo
    romeo's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar drone eğitimi veriyoruz evet www.flyturkhavacilik.com/basvuru linkinden eğitim başvurusu yapabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 

Aerial Film & Photography / Hava Çekimi http://www.vimeo.com/flyturk http://www.youtube.com/flyturknet http://instagram.com/flyturknet http://www.flyturk.com.tr/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    romeo bunu yazdı

merhaba arkadaşlar drone eğitimi veriyoruz evet www.flyturkhavacilik.com/basvuru linkinden eğitim başvurusu yapabilirsiniz elimizden geldiğince yardımcı oluruz 

hocam istanbul içiin planlanan bir eğitim var mı yakın zamanda acaba? 

Toplam Hit: 3111 Toplam Mesaj: 22
drone drone eğitimi pilot