Dsmartnet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

merhaba müridler 

yaklaşık 1.5 yıldır d smart net kullanıcısıyım. geçtiğimiz 1.5 haftadır net (18:00 dan sonra sabaha kadar) kopuyor.

defalarca mh yi arayıp durumu izah ediyorum . sürekli bi bölgesel çalışma yoğunluk deyip sallıyorlar neyin çalımaşı bu mk 

ttyi arayın vs diyorlar (tt altyapısı ile aldım neti) sonuç bugün 3 defa aradım açıp yönlendirmeye alıyorlar s*klemiyorlar bile 

ne yapmam gerekiyor, taahhütün bitmesine daha 6 ay var zulüm gibi geçiyor. doğru düzgün kullanamıyorum neti

blackhorror tarafından 22/Kas/21 00:11 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şuan benim turknettede iki haftadır aynı sıkıntı var bölgede turktelekom tarafından yaşanan arıza bakım olayından dolayı arıza kaydı bile açtırmıyor sistem

pek yapılacak birşey yok gbi şimdi taşısan bile birincisi arıza geçmeme olasılığı yüksek ikincisi ise dsmart ı tahaddüt biter bitmez terk et

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

şuan benim turknettede iki haftadır aynı sıkıntı var bölgede turktelekom tarafından yaşanan arıza bakım olayından dolayı arıza kaydı bile açtırmıyor sistem

pek yapılacak birşey yok gbi şimdi taşısan bile birincisi arıza geçmeme olasılığı yüksek ikincisi ise dsmart ı tahaddüt biter bitmez terk et

Hocam taahhüt günün bitmesini iple çekiyorum desem yanlış olmaz sanırım altyapia gelirsek sorun olmasa bile ugrasmayip sorunu altyapıya bağlıyorlar 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam taahhüt günün bitmesini iple çekiyorum desem yanlış olmaz sanırım altyapia gelirsek sorun olmasa bile ugrasmayip sorunu altyapıya bağlıyorlar 

5 ay falan kala çık, çok para ödemezsın TURK.NET gıbı bır yere geç. Hem onlar geçışın bır kısmını da karşılayacak cebınden ınan çok para çıkmaz.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

Dsmartın Allah cezasını versin. 2 hafta kuruluma gelmedi ekip, iptal ettirdim 180 lira ceza çıktı ödemiyorum bakalım noolacak

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

en yakınındaki santrale git senin portunu değişsinler yoğsam hayat zindan sana.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    UCANTENEKE bunu yazdı

Dsmartın Allah cezasını versin. 2 hafta kuruluma gelmedi ekip, iptal ettirdim 180 lira ceza çıktı ödemiyorum bakalım noolacak

hocam 3 ay çalıştım dsmartta sana şöyle söliyim kurulum için 3 kişiydik 2 ilçeye bakıyorduk 

günlük yeni gelen iş adedi bizim yaptığımızın 3-4 katı felan birde gidipte bir günde bağlanamayan çözülemeyen işleri katınca zaten bağzı müşteriler biz gidene kadar başka yerden alıp bağlatmış oluyordu.

sonuç olarak dsmart ın tek düzgün işi dsamart go

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

2 yıl dayanabildim dsmart tv ye. Taahhüt bitince anında kapattırdım. Allah düşürmesin bunlara

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

müşteri hizmetlerini arayıp taahüt iptal etme bedelini duyunca şok oldum 1000 lira gibi bir fiyat yansıtılır 6 ay için dediler beklicez mecbur 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Aklınızda bulunsun 1 ay içinde 3 kere haklı arıza kaydı oluşturup çözemezlerse sözleşmeyi fesh etme hakkınız var bütün operatörlerde..

O yüzden dikkat edin, çağrı merkezini aradığınızda ağzınızdan giriyorlar burnunuzdan çıkıyorlar arıza kaydı oluşturmuyorlar..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    UCANTENEKE bunu yazdı

beni 5 ay oyaladılar ha geldik geliyoz diye. üstüne bir de 5 aylık fatura kitlediler. bi türlü iptal ettiremedim.

Toplam Hit: 1228 Toplam Mesaj: 16
aptal iss dsmartnet