folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dua Ve İyiniyetlerinize İhtiyacımız Var..

Dua Ve İyiniyetlerinize İhtiyacımız Var..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

yüce rabbim kızının yardımcısı olsun umarım sağlıklı günler onu bekliyordur ALLAHA emanet olun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

hocam allah yardımcın olsun allahtan buyuk yoktur ondan ıstedıgın zaman ondan başka sana yardım eden olamacaktır. gönülden tüm dualarım uzerıne olsun allah tez zamanda yüzünü guldursun böyle şeylerde moral önemlidir  :'( 

Beleş wireless kahramanı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Yüceler Yücesi Büyük Allahım Yar ve Yardımcınız Olsun... Onun Kudretinin Güç Yettiremeyeceği Bir Şey Yoktur. Bu Sıkıntılı Günlerinizde Yüreğinize Sabır ve Ferahlık Sevketsin... Sevgili Kızının Kazasız Belasız Bir Yolculukla Varacağı yere varmasına ve Nakilde Acısız ve Rahatca Nakil ile Şifa Bulmasını Cenabı Hak Acilen Ve Salimen Nasip Eylesin...

Hocam Benim Kızımda Çok Kötü Bir Hastalık Geçirdi, Bilen bilir, Ancak Baba olan bilir bu duyguyu, Kızımın Cansız Bedeni Elimde iken Kurana Bakarak Ağlayarak Allahım Bana Bağışla diye haykırmıştım, Şu an Gözlerim yaş oldu İnan.. Haykırırken Boğazımdan çıkan sesin Titrekliği Acımın büyüklüğünün Sureti olmuştu...  O An Kızıma Yeniden Can Geri Gelmişti Simsiyah Dudakları Yeniden Kanlanmıştı, O Yüzdendir O Kızıma Aşırı Düşkünlüğüm vardır, Bir Dediğini iki etmiyorum varya.

Allahım Rabbim Yardımcın Olsun..

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAKMAN
    HAKMAN's avatar
    Erkek

S.A Kardeşler nasılsınız bakalım...

Konu gücellemek gerektiğini hissettim ne yazıkki zor bir döneme girdik ama Rabbim büyük..

Steril odada bekleme süresinde değerler ve ateşle başlayan hastane mikrobu adlı bir durumla karşılaştık. Bilenler bilir zor bir dönem bağışıklık geliştiren bir mikrop..Ona karşı çeşitli tedaviler yapılıyor. Bu hafta başında Atinada yeni bir dönor buldukki kızımın değerleri düştüğünden yeni bir nakil için ama onda da verecek bayan arkadaşımızda yapılan testlerde bazı sorunlar çıktı..

Kısaca işler iyiniyetle yukarı giderken aşağıya doğru inişe geçmiş durumda..

Kısaca dua ettiğinizi biliyorum lütfen aklınıza gelince tekrar dua edin..

Bu arada devamlı telle arayıp soran swordfish (Özkan) kardeşim sağolasın hep varlığını hisettim bu zor dönemde..

Selam Dua İle kalın..

Not: Özelliklebelirtmek isterim bazı kardeşlerim konuya da belirtmeme rağmen gene de sağolsunlar yazmışlar maddi bir ihtiyacımız şuan için önemli derecede yoktur sadece dua edin yeter kardeşler..

Ben Mevlana değilim.. Adam ol öyle gel..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Allah şifa versin...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Allah acil şifalar versin hocam, yapabileceğimiz birşey varsa söyle yapalim.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Bilinmeyen bunu yazdı

hocam en yakın zamanda sağlığına kavuşur inşallah, çok üzüldüm

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sanirim, ilik nakli gerekiyor degilmi?

Valla bilsem benim ilik uyacak ve firsatim var, ilik veririm hocam.

Kafani fazla takma, cocugun yaninda surekli pozitif gorunmeye calisin. Allah buyuktur. InsaAllah buradan mutlu haberinide aliriz.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Yüce Rabb'im tez zamanda şifasını versin.. AMİN

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

İyi olacak telaş yapma.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
Toplam Hit: 14957 Toplam Mesaj: 150