folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

çizik, yaza bende de düğün var.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Bu zamanda düğün mü yapılır hocam  her şey ateş pahası :S

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

https://mobile.donanimhaber.com/evleneceklere-ozel-firsatlar-buraya--72436059

İncelemeni tavsiye ederim. Adamlar üşenmemişler helal olsun.

canım sıkıldıkça konuya girer okur sonra da  evlenmekten vazgeçerim :)

çay makinesi, katı meyve sıkacağı felan da yazmış herif. bence gereksiz masraf.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Öncelikle Allah kolaylık versin , eylül ayında evlendim. Herşey çokçokçok pahalı.

Ev mobilyalarını istanbul berkemobilyadan aldık fiyatı uygun şık görünümlü fakat teslimatta çok sıkıntı yaşadık 17 bin tl civarında tuttu param olsa doğtaş'dan şaşmam sikmişim diğer markaları hepsi çöp.

TV yi LG aldım smart tv olarak ve uzaktan kontrol telefon ile kontrol çok iyi sıkıntısız.

beyaz eşyaları BEKO , Arçelik , yada Bosch almanı tavsiye ederim zaten beko ile arçelik 1e1 aynı üstündeki logolar hariç hangisi daha iyi fiyat verirse onu al , biz tanıdık olduğu için çamaşır makınasını beko kalanını ARISTON aldık.

önemli olan servisin eve yakınlığı benim evin az ilersinde servis bi sıkıntı oldu yanlış bağlamışlar aradım 5dk sora geldiler düzelttiler.

Bunun dışında herşeyi haziran ayında aldık kalem kalem yazayım.

Altın 30K

Mobilyalar 17K

TV 2.8K

diğer beyaz eşyalar 7K

ev kirası 1.4K

gelinlik damatlık vs 6K

kına kıyafetleri osu busu 4k

çalgıcı + yemekçi + davulzurnacı vs 12k-15k arası

şimdi aklıma gelmeyen detaylar var onları yazınca bankadan çektiğimiz total para 100k ya yakın.

4 sene ödenecek artık yapacak bişi yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Full bosch aldım ben sadece buzdolabı ses yapıyor dediler, gram ses yok baya memnunum acıkcası. Gelen servis de inanılmaz alakalı cıktı.

Beyaz esya işinde şans cidden önemli.

Mobilya için F/P olarak ider mobilyaya bakılabilir, satıs sonrası hizmetleri mükemmel. ( istanbuldaki tüm mobilyacıları gezdim zamanında ) 

Küçük ev aletini min. tut ese dosta aldır ;)

Cekilecek dert değil yaaa ( eylülde evlendim bende ) 

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Full bosch aldım ben sadece buzdolabı ses yapıyor dediler, gram ses yok baya memnunum acıkcası. Gelen servis de inanılmaz alakalı cıktı.

Beyaz esya işinde şans cidden önemli.

Mobilya için F/P olarak ider mobilyaya bakılabilir, satıs sonrası hizmetleri mükemmel. ( istanbuldaki tüm mobilyacıları gezdim zamanında ) 

Küçük ev aletini min. tut ese dosta aldır ;)

Cekilecek dert değil yaaa ( eylülde evlendim bende ) 

İder den aldım bende oturma grubu falan ürünleri cidden kaliteli. 3 yıldır kullanıyoruz bir sorun yaşamadık. Temiz çalışıyorlar deidkleri günde işi bitiriyorlar. Hesaplı olsun sorunsuz olsun dersen mobilya ider bakabilirsin.

Ikea falan katiyen önermem, malları tam çöp hanımın hatrına ne varsa aldık ama acayip pişman oldu kendiside.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek

(Bosh-simens-profilo aynı fabrika olduğu söyleniyor)

DH de konu takibinde gözüme ilişti.

Siteden aynı markanın birkaç modeli daha var. Diğer sitelere göre 50-100 aşağı. Bir de kupon olayı varmış. Üye olup, almak istediğin makinayı sepete at birkaç gün beklet. Bir de Word karta puan var 75 tl

Link aha

Dadaloglan tarafından 17/Ara/18 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

Ayran, şalgam, demsiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek
    falcon bunu yazdı

TV Harici herşey Arçelik ufak bir farkla +4 Yıl garantiyle ürünler 7 yıl garantili oldu

Katılıyorum.

Sağlam dediğimiz markalar bile en fazla 3 sene garanti veriyor. Harici olarak hepsinde +4 sene daha uzatabiliyorsun.(Bazı markaların bazı modellerinde motor garantisi verilmekte. Ki çamaşır makinası felan en önemli parça motor)

Bazı markanın bazı modelleri mimlidir....İyi olarakta kötü olarakta.

Ayran, şalgam, demsiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı

TV nin haricinde evde ne kadar elektrikli alet varsa hepside Arçelik 6 yıldır birinden bir tık duymadık. Geri kalan mobilya kısmı İstikbal ondan da bişey görmedik

ev ve ofis tv Philips bi sıkıntısını görmedim

Mümkün olduğunca tek markadan almaya çalış derim hocam hem fiyatı düşürürsün hemde tek bir servisle muhatap olursun

Benimki de böyle. Tüm hepsi arçelik gayet memnunuz ama buzdolabından bi su sesi gelmeye başladı arada oluyo. Servisi de aramadım bundan dolayı. Mobilya da istikbal. TV yi de pek izlemiyoz zaten önemli değildi pek onu da istikbal Vestel tv hediye ediyordu onunla almış olduk. Bi sıkıntısını görmedim henüz. Elektrik tüketimi filan da gayet normal. Bulaşık makinesi çocuklardan dolayı çamaşır makinesi en fazla 2 günde bir çalışıyor.Zamlar öncesi 50 tl elektrik 25 tl su geliyordu. Şimdi 35 su 70 elektrik geliyor. Bu civarlarda tüketim oluyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek
    Buzdolabı = Lg GC-H502HLHU Inox Çift Kapılı Buzdolabı ( 10 Yıl Motor Garantisi var) Aynısı bende var 2100 TL ye mal olmuştu 6 ay olmuştur alalı çok memnun kaldı.
    Abi senin makina en ucuz 3999

Ayran, şalgam, demsiz.
Toplam Hit: 4486 Toplam Mesaj: 49
tavsiye beyaz eşya