Dükkana İş Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

dükMerhaba mürid(e)ler,

Hatay Antakya'da işlek sayılabilecek bir cadde üzerinde bir apartmanın altında bir dükkan var. Bir şekilde dükkan için 10 yıllık sözleşme imzalandı cüzi bir miktara. Dükkanın girişi 4 basamak merdiven çıktıktan sonra koridor üzerinde ve yolun devamında bir kuaför var. Dolayısıyla dükkanın önüne masa atma şansım 0. Dükkan çok büyük olmamak ile birlikte 2 buçuk metreye 3 buçuk metre gibi bir alanı var. 

Şimdi gelelim konumuza. Buraya ne açılabilir? Tostçu düşünmüştüm ucuz tost yapıp satarım diye ama masa atma şansım yok ne yazık ki. Kendi işimi kurmak istiyorum artık. Önerilerinize açığım. Hemen karşısında bir lise, lisenin yanında bir internet kafe, etrafta da döner kebap ev yemeği ve çiğköfte yapan yerler var. Sanırım vermem gereken bilgiler bu kadar. Güzel fikirler çıkacağına inanıyorum :) Saygılarımla

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Daha ortada birsey yok ama yinede hayirli olsun diyelim :)

Kuafor varsa  bitisiginde  gecmis olsun. Aksama kadar sac kurutma sesi olacak. O duvara yalitim yaptirmayi düşünebilirsin girmeden.

Gelelim is fikrine oncelikle lokanta tarzi birseyi unut.

Yer cok küçük, merdivenle çıkılıyor tutmaz.

Elbise falan cok cesit koyamazsin soyunma kabini koyamazsin turmaz.

Senin icin en uygunu ofis büro gibi kullanilacak birsey olmali. Yada teknik servis, tamir gibi birseylere cok uygun olur.

Çünkü musteri iceri girecek 1 dk icinde isini bitirip çıkıp gidecek.

Mesela adam bilgisayarini mi getirecek. Arabanin 4 lusunu yakip bilg. Birakir cikar gider. Ama mağaza gibi birseyde yapamaz.

Eger okullar bölgesi, noter, valilik, halk egitim,  univ gibi fotokopi isteyen yerlere yakinsan mini capli bir digital baski yeri acabilirsin. Kirtasiyeli.

Ne okudun ne is yaptin simdiye kadar bilemiyoruz .

Yada ne islerden anlarsin?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Seni bir konumda görmeyeli ne kadar olmuştu :)) Teşekkür ederim iyi dileklerin için. 

Uluslarası İlişkiler ve siyaset bilimi haziranda bitiyor. Aynı dönemde bilgisayar programcılığı da bitiyor.  Donanımdan anlıyorum ama artık bilgisayarı tamire vermek yerine millet internetten çözüm bulup deniyor ve çoğu zaman başarıyor. Milli piyango iddaa işine gireyim dedim ama o işler de çok para bırakmıyor sanırım.  

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    Mutubilir bunu yazdı

dükMerhaba mürid(e)ler,

Hatay Antakya'da işlek sayılabilecek bir cadde üzerinde bir apartmanın altında bir dükkan var. Bir şekilde dükkan için 10 yıllık sözleşme imzalandı cüzi bir miktara. Dükkanın girişi 4 basamak merdiven çıktıktan sonra koridor üzerinde ve yolun devamında bir kuaför var. Dolayısıyla dükkanın önüne masa atma şansım 0. Dükkan çok büyük olmamak ile birlikte 2 buçuk metreye 3 buçuk metre gibi bir alanı var. 

Şimdi gelelim konumuza. Buraya ne açılabilir? Tostçu düşünmüştüm ucuz tost yapıp satarım diye ama masa atma şansım yok ne yazık ki. Kendi işimi kurmak istiyorum artık. Önerilerinize açığım. Hemen karşısında bir lise, lisenin yanında bir internet kafe, etrafta da döner kebap ev yemeği ve çiğköfte yapan yerler var. Sanırım vermem gereken bilgiler bu kadar. Güzel fikirler çıkacağına inanıyorum :) Saygılarımla

Cep telefonu satış, servis, aksesuar v.s.. işleri yapılabilir...

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Tekel büfesi.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Tekel büfesi.

Okul civarı belii bir mesafede tekel açılması yasak diye biliyorum.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

oralarda damak zevki öemlidir tostçu açınca lezzetli birşeyler yapmazsan iş yapmaz bence. hataylıyım ondan biliyom.

antalya da ekmek arasına saman koy mmm çok lezzetli derler.

oranın gözünü seveyim antalyada bittim ben.

hatayda şu an kaçak telefon patlaması var telefoncu açıp imei bas redmiler deli gibi gidiyor oralarda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Mutubilir bunu yazdı

Seni bir konumda görmeyeli ne kadar olmuştu :)) Teşekkür ederim iyi dileklerin için. 

Uluslarası İlişkiler ve siyaset bilimi haziranda bitiyor. Aynı dönemde bilgisayar programcılığı da bitiyor.  Donanımdan anlıyorum ama artık bilgisayarı tamire vermek yerine millet internetten çözüm bulup deniyor ve çoğu zaman başarıyor. Milli piyango iddaa işine gireyim dedim ama o işler de çok para bırakmıyor sanırım.  

Denk gelmemis demekki :)

Bölümünden dolayi ve

turistlik bir yerde olmandan dolayi

tercümanlık  bürosu,  turist rehberligi , birde sertifika alip emlakcilik  yapabilirsin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Take out çay-kahve yap hocam biraz şekil cafe yaparsan gençler alır gider. Şimdiki gençler zaten içerikten çok şekle bakıyorlar. 

طדṮ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

yeme içme mekanları çoksa etrafta şekerli bir şeyler yap gençler şekere hayır diyemez, şekilli çikolatacı, waffle, vb.  ordakiler künefenin hasına doymuştur biraz şaşırt 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

ne iş yaparsan yap hedef kitlen kadın olsun. ufak çaplı bir bijteri açabilrsn. toplu alacağın ucuz bileklikler tokalar kolyeler vb.

toplu alımda tanesi 50 kuruşlara bile gelebilir. sen 5tlden satsan %1000 kar :)

https://www.bijuteri.net/ burası internetten satıyor pahalı olur. sen toptancısını bulup nakit ödeyip stoklu çalışacaksın.

bu işi yapıpta para kazanmayan adam yok :D hep işelri büyütüyorlar.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 2299 Toplam Mesaj: 21
dükkan