folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Dün İtibari İle Siteleriniz Google'de Değişti Mi ?

Dün İtibari İle Siteleriniz Google'de Değişti Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

başlık biraz farklı oldu ama dün itibari ile google'de sıralama düştü index hızım düştü

2-3 gün önce adult kategorisi başlamıştım zararı olmaz denmişti birden kıllandım. gerçi srcn hoca bu aralar dalgalanma olacak dedi erkenden haber verdi ama sizde durumlar nasıl bi öğrenem dedim

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

ayın 19 unda mı ne bir güncelleme oldu galiba, bayagı aglayan sızlayan oldu, sonra google görselleri değiştirdi puşt, hitler allak bullak oldu, an 

itibariyle % 50 hit kaybım var...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    syklops bunu yazdı

ayın 19 unda mı ne bir güncelleme oldu galiba, bayagı aglayan sızlayan oldu, sonra google görselleri değiştirdi puşt, hitler allak bullak oldu, an 

itibariyle % 50 hit kaybım var...

19'dan sonra 2-3 günlük bi düşüş yaşadım bende sonra epey bi toparladı site

ama şu an ciddi bi düşüş var ayrıca index hızım epey düşmüş dün gece açtığım konu hala index almamış normalde 10-15dk içinde index alıyordu taglar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

benim bi sitenin full indexleri silindi hacı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Şimdi gelip uzun uzun yazamıyacam.

kısacası şu ; google webmaster tools a bakın. Eğer index silinmesi varsa yani önceki sayıya göre düşüyorsa o zaman sorun var.

Eğer yoksa sorun yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek

Benim nicheler dolu dizgin sorun yok, olmazda inşallah. Google görsellerden hit alanların canı yandı, görsel arama servisini değiştirdi Google. Bir de çok fazla satılan link paketlerinden alanlar ve kalitesiz paravan siteleri olanlar güncelleme sonrası kötü etkilendi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

webmaster tools'a girdim de şöyle bi msj gelmiş 2-3 gün önce

ne diyor tam olarak gogıl çeviri içine etti resmen yazının

http://www.torrentdeposu.com/: Big traffic change for top URL
    26 Ocak 2013

Search results clicks for http://torrentdeposu.com/ have increased significantly.

This message is not indicative of any problem in your site. It is simply to inform you that the number of clicks that one of your pages receives has increased recently. If you have just added new content, this may indicate that it has become more popular on Google. The number of clicks that your site receives from Google can change from day to day for a variety of factors, including automatic algorithm updates.

Recommended action 
    • Check the Search Queries page in Webmaster Tools
    • If this page is becoming more popular, you may use that as an indication to develop similar content in the future

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

son kez up'lıyım o kadar site sahibi var biri de durumunu yazmaz mı arkadaş :W

torrent indir kelimesinde ilk sayfada 5. 6. sırada çıkıyorken 4. sayfaya gerilemişim resmen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

siten için extra bir şey yapmadıysan seo çalışması yada birisi senin siteyi dış müdahale ile ellemediyse, dalgalandımda duruldum yapmıştır google

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

siten için extra bir şey yapmadıysan seo çalışması yada birisi senin siteyi dış müdahale ile ellemediyse, dalgalandımda duruldum yapmıştır google

benim bi mudahalem olmadı hocam seo açısından dış müdahale olayını bilmiyorum öğrenmenin veya araştırmanın bi yolu var mıdır ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    ibrahimeren bunu yazdı

benim bi mudahalem olmadı hocam seo açısından dış müdahale olayını bilmiyorum öğrenmenin veya araştırmanın bi yolu var mıdır ?

antiseo nasıl yapılır, black hat seo nedir gibi anahtar kelimeleri aratarak biraz bilgi sahibi olabilirsin ama sadece o kadar ötesi olmaz deneme yanılma yöntemi ile öğrenilir

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 1912 Toplam Mesaj: 12