folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dünya Bu Tartışmayı Konuşuyor

Dünya Bu Tartışmayı Konuşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

-----------------------------

ya bırak hocam şu yazıyı okuyup da tatmin olduysanız daha da birşey demiyorum. Allah o dönemin araplarının anladığı şekliyle anlatıyormuş da bilimsel anlatım peşinde değilmiş. zaten bizim anlatmaya çalıştığımız da bu kuranda yazılan şeyler o dönemin araplarının bilgi birikimiyle sınırlı herşeyi yaratmış olan tanrının bundan fazlasını biliyor olması gerek ve tüm zamanlara ve tüm insanlara gelmiş bir kitapta 7. yy araplarının bilgi birikimiyle anlatması çok saçma eğer bu sizi tatmin ediyorsa ne diyeyim daha.

ayrıca büyüklerinin dediğine inan takılma böyle şeylere derken orda smirnoff un takma böyle şeylere lafına iğneleme yapıyordum ama sen anlayamamışsın, çok şaşırmadım.

o değil ki benim dediğim. şurda anlaşamıyoruz, ben inanıp sorguladığım için açıklama bana mantıklı geliyor (deve kuşu yumurtası kelime kökleri vs).

şaşırmamana sevindim. smirnoffunda onu hangi anlamda yazdığını anlayabilmeni isterdim. catch the irony.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek
    Herkes anlamak istedigini anliyor

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Bazi Arkadşlar Kuran i Kerimi Küçümsemek için bilimselligini çürütmek için karşı çıkmak için böyle abuk sabuk videolar verip zihinleri bulandırıyor

inanan Kardeşlerime diyorum Bunlara kanıp inancınızı zayiflatmayın kurani kerimde herşeyin bir açıklamsı dogrulugu var ama bunu gözleri kapalı olanlar ALLAH c.c ye şırk koşanlar göremez görselerde işlerine gelmez ilk zamanlarda dünya 4 köşe diyorlardi yuvarlak diyen başka insanları aşşaglıyıp cahil gözüyle bakıyorlardi

herşeyin gerçegi zamanla belli olur şunu bilinki amerikanın nasanin insanları yıllarca kandırdıgı bir dogrudur ak dedigimiz kara kara dedigimiz aktır

bir bilim adami uzaya gitmiş çin settini gördünüz mü demişler ben cok baktım ama göremedim demiş bu olayda gerçektir

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Atatürk boşuna getirmedi laikliği din bilim siyaset ki o da bilim sayılır apayrı şeylerdir ama birbirinden ayıramayanlar var hala baksana :)

Si vis pacem para bellum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı:

Atatürk boşuna getirmedi laikliği din bilim siyaset ki o da bilim sayılır apayrı şeylerdir ama birbirinden ayıramayanlar var hala baksana :)

Abi hala omer celakil gibi adamlar var ya su ayetde iatanbul yaziyo birinci dorduncu besinci ve ucuncu ayette yani 1453 diue :/

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

Arkadaşlar Bazi Arkadşlar Kuran i Kerimi Küçümsemek için bilimselligini çürütmek için karşı çıkmak için böyle abuk sabuk videolar verip zihinleri bulandırıyor

inanan Kardeşlerime diyorum Bunlara kanıp inancınızı zayiflatmayın kurani kerimde herşeyin bir açıklamsı dogrulugu var ama bunu gözleri kapalı olanlar ALLAH c.c ye şırk koşanlar göremez görselerde işlerine gelmez ilk zamanlarda dünya 4 köşe diyorlardi yuvarlak diyen başka insanları aşşaglıyıp cahil gözüyle bakıyorlardi

herşeyin gerçegi zamanla belli olur şunu bilinki amerikanın nasanin insanları yıllarca kandırdıgı bir dogrudur ak dedigimiz kara kara dedigimiz aktır

bir bilim adami uzaya gitmiş çin settini gördünüz mü demişler ben cok baktım ama göremedim demiş bu olayda gerçektir

çin seddi olayında ne kastettiğini anlıyamadım, nası yani çok bakmış ama görememiş? ayrıca hangi bilim adamı uzaya gitmiş?

bu arada evet ben cenneti istemiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

4. Geleneksel Tahribat.com Şirk Koşusu

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek

adam dio ki gemi gelirken yok önce üstünü görmemizin sebebi gözümüzün önce üstü görürmüş sonra altı görürmüş de ondan mış :)

ozman amuda kalkarak baksan önce geminin altını sonra üstünü mü görecen :D

Böyle hıyarlar özellikle çıkarılıo TV'lere sırf İslam'ı insanlara saçma bi dinmiş gibi göstermek için

Toplam Hit: 10294 Toplam Mesaj: 93