folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ?

Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    hayatım çok güzel yine aynı şeyleri yapardım.sadece derslerime daha çok çalışıp okulu 4 yılda bitimek isterdim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    bilgisayar gibi birsey ile tanismamak isterdim :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    arkamdaki spermin beni gecmesine izin verirdik a.k :|

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Tekrar Gelse idim, lkjfşlskdjfşlksadjfisldkfj :( Kalsın istemiyorum, Gideceğim Yerde kalıp Oradan ayrılmamak istiyorum. Aslında sürekli bir yerden bir yere gitmekten nefret ediyorum. Artık Gitmek olmayan bir durakta hep durmaktan başka bişey istemiyorum. Sevmek acı veriyor, Sahip olmak acı veriyor, Her şey ama her şey acı veriyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Tekrar Gelse idim, lkjfşlskdjfşlksadjfisldkfj :( Kalsın istemiyorum, Gideceğim Yerde kalıp Oradan ayrılmamak istiyorum. Aslında sürekli bir yerden bir yere gitmekten nefret ediyorum. Artık Gitmek olmayan bir durakta hep durmaktan başka bişey istemiyorum. Sevmek acı veriyor, Sahip olmak acı veriyor, Her şey ama her şey acı veriyor.
    hajı sana bi ara tatlı ısmarliim olurmu :)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    eğer bişeyleri kaşılıklı yaparsan ve karşılığını alamazsan mutsuz olursun.bu yüzden yaptıklarından karşılık beklemediğin sürece mutlu olursun üzülmezsin acı çekmezsin.... ((tavsiye denedim oldu)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

siyasetle ilgili bişileri farketmeye basladıgm gün intihar ederdim :W

akp yi cekemem :| 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

bilmem farkındamısınız canım kardeşlerim ama her ne yapmak istiyorsanız dünyaya tekrar gelmenize gerek yok. zaten şuan dünyadayız. (bknz:kriz teğet geçti) 

her ne kadar pamela spence bu gece benim morali dibe vurdurduysada ben size moral vereyim dedim :D 

Ayrıca çok şekersin :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

visionary bunu yazdı:
    ShockMan bunu yazdı:
    eğer bişeyleri kaşılıklı yaparsan ve karşılığını alamazsan mutsuz olursun.bu yüzden yaptıklarından karşılık beklemediğin sürece mutlu olursun üzülmezsin acı çekmezsin.... ((tavsiye denedim oldu)

Masum Karşılıklar Bana Çokmu, Sevgili Kardeşim.

Sevmek=Sevilmek - Oda Eşittir - Sevilmedim.

Sahip Oldum=Gözleri Kaldı - Oda Eşittir, Tüm yaptıklarım Kurdun Kuşun oldu.

Arkadaş=Vefa - Oda Eşittir - İhanet.

Örnekler Çoğaltılabilir, RobinSon Cruso ya Özeniyorum Hemde Öyle Bir İhtiyaç la var ya Anlatamam.

Siyah Bereli Kardeşim Eyvalla. ;) Buyur Çay Demlemiştim Sende Bir Çay Sanal Sanal İç, Ne Yapam Burada Çaylar Böyle. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Daha ne yaptık ki bir taneyi daha düşünelim ? 50 yaşında sorsan neyse..
Toplam Hit: 8564 Toplam Mesaj: 64