Dürbünden Anlayan Var Mıdır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhaba,tekneden 4-6 km arasını gözlemleyebileceğimiz bir dürbün arıyoruz.Elimizde bir adet Nikon 7x50 var ancak biraz daha amatör bir şey istiyoruz.Bu kadar profesyonele gerek yok.

Aliexpressten bir kaç şeye baktım ancak işimizi görür mü bilemedim.

Link paylaşabilecek arkadaş varsa sevinirim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isbara
    isbara's avatar
    Erkek

başlığı dübürden anlayan varmı diye okudum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı

:)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

dürbün den dübür muhabbeti elindeki nikon dan başka dürbüne gerek yok aklıma başka dürbün gelmez aldığın bulduğun dürbün işini ne kadar görür bilemem.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

dürbün den dübür muhabbeti elindeki nikon dan başka dürbüne gerek yok aklıma başka dürbün gelmez aldığın bulduğun dürbün işini ne kadar görür bilemem.

yok hocam onu teknede kullanmıoruz.Tekne için ayrı bir şeyler bakıyoruz.Onu fiyordlarda kullanıyoruz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    isbara bunu yazdı

Valla bende :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com/gp/product/B00DV6SI3Q?psc=1

bunu almayı düşünüyorum 30 doların altına düşünce ama yurtdışından almak yasakmış sanırım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Kolay gelsin 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

6x35 mm 25 liraya vereyim hocam :) 4-6 km gösterir mi bilmem ama bende anlamiyorum 

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

https://www.amazon.com/gp/product/B00DV6SI3Q?psc=1

bunu almayı düşünüyorum 30 doların altına düşünce ama yurtdışından almak yasakmış sanırım.

Hocam gece gorusluler yasak.ki zaten bu fiayat imkani yok olmaz.

@kasirga turkiyede degilim hocam olsam alirdik

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170511050405&SearchText=Celestron+71198+Cometron+7x50+Binoculars

sansar55 tarafından 11/May/17 16:05 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
Toplam Hit: 1973 Toplam Mesaj: 12
dürbün tavsiyesi çinden dürbün.