Düşman Uyur Su Uyumaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

İOS Candır, Android Pişmanlıktır..

bir üstteki müridin imzası tevafuk olmuş:)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

hocam senin telefonun içine sky net kaçmış gece boğazlamaya filan kalkmasın seni ya da kendini imha modu filan başlatmasın dikkat et aman diim. john connor "beni duyuyorsanız direniştesiniz"

İflah olmaz bir sera kanır hayranı olarak yukarıdaki yorumu favori yorumum seçiyorum :)

Tamamen yedeksiz değildim arkadaşlar, sadece yaşanan olay çok can sıkıcı ve halen tam anlamıyla kurmuş değilim telefonu.

Rehberim google contacts, foto ve videoların hemen hemen tamamı ( muhtemelen olayın son 24 saatinde yedeklenmemiş görseller olmuştur ) google photosta yedekli.

Ayrıca whatsapp her gece yedek alıyor. orada da tahmini 24 veya 48 saatlik bir kayıp olduğunu düşünüyorum.

Çok büyük bir darbe yemedim, sizlere de bu yedekleme seçeneklerini hatırlatmak için açtım konuyu.

Asıl canımı sıkan nokta kayıtlı uygulamalar, ana ekran düzeni vs ( ki bunlar da yedeklenebiliyordu aslında biliyorum ), hayatımda ilk defa ana ekranı çok güzel düzenlemiştim her şey yerli yerindeydi..
    -bir de mailler falan. 8-10 tane mail açıktı telefonda tıkır tıkır işliyorduk. şimdi işleyemiyoruz.

Sanıyorum ki şüphelerim doğruymuş. Telefonu bir gece pirince yatılı bıraktıktan sonra ses ve kilit tuşlarında herhangi bir sıkıntı yok. Nemlenmiş ve kendi kendine basmaya başlamış işte.... :)

Aq koronası yüzünden telefona dezenfektan kaçtı diyebiliriz :D

Asıl kafama takılan nokta şu ki, telefona kurulum yaptığımda wifi şifrelerine kadar google hesabımdan çekerdi. Yüz yıl önce yurt dışında 10 telefon önce kaydettiğim wifi şifresi bile kayıtlı gelirdi telefona google hesabımı eklediğimde.

Ne yazık ki şuan sıfırdan başladı wifiler. 

Neden böyle oldu? Bilgisi olan var mı?

Tekrar formatlayayım geri gelsin...

edit,

ahh tabi ya, görüşme kayıtları da gitti... hem önemli görüşmeler vardı hem de artık anı, hatıra niteliğinde kayıtlar...

noname tarafından 05/Kas/20 14:38 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
Toplam Hit: 2804 Toplam Mesaj: 23
insan vücudunun %70i su bir telefonun %0ı su