folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Düşük-Orta Bütçeli Android Telefon Tavsiyesi

Düşük-Orta Bütçeli Android Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar 1000 tl ye kadar Android telefon tavsiyesi lütfen.

Xiaomi Mi A1 alıcaktımda millet şarjı çabuk bitiyor camerası iyi değil falan demiş.Benim için öncelikli olan kamerasının iyi olması ve ekranın en az 5 inch olması.

NOT: 1000 tl en fazla 1200 olur bütçe o yüzden " hacı s7 al çok iyi falan demeyin lütfen"  :D

u235 tarafından 12/Eki/17 17:58 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

İnatla her konuta yazdim senden de esirgemeyim 

general mobile 4g ( android one)

Fotoğrafi iyi. Şarzı iyi gidiyor.Kullanimi çok kolay. Yillardir tik demedi. 2 yil oldu. 

Tek sorun çift hatlı. İkinci hatti takinca berbat oldu. Rehber karişti. İki gündür donuyor arada. Formata üşeniyorum. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

5s

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Necati
    Necati's avatar
    Erkek

Xiaomi redmi note 4.  Kamera fena degil  baterry harika ,telefon da takılma falan yok gayet akıcı çalışıyor bu fiyata alabilecegin en iyi telefon bence

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Fotoğrafi iyi. Şarzı iyi gidiyor.Kullanimi çok kolay. Yillardir tik demedi. 2 yil oldu. 

Tek sorun çift hatlı. İkinci hatti takinca berbat oldu. Rehber karişti. İki gündür donuyor arada. Formata üşeniyorum. 

Bir öneride bulunurken sıfırının hala satışta olup olmadığını araştırıp öneride bulunun. Piyasada bulunmayan + desteği kesilmiş telefonu alıpta ne yapsın adam ?

iPhone 5S demiş birisi ? 5S mi kaldı artık ? Seneye bu zaman desteği kesilecek.

O bütçeyle alabileceğin en iyi cihazlar bunlar hocam :

Xiaomi Redmi Note 4

Huawei P9 Lite

Nokia 5

Samsung J7 Prime

Samsung C5

mkyb tarafından 12/Eki/17 19:57 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Başlıkda android yazmama rağmen adam 5S demiş :D

@mykb

Hacı Xiomi nin belirttiğin modelinin kamera 5 megapiksel az değil mi ya?

Benim bahsettiğim Mi A1 in kamerası ondan iyiymiş bu üst model.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    futurist bunu yazdı

benimde eskiden general mobile ön yargılarım vardı. şirket telefonu olarak general mobile gm5 plus verdiler. telefonu kullanmaya başladıktan sonra ön yargılarım kırıldı. hepsi burada.com da 950 tl falan. bu fiyatlara alınabilecek en güzel telefonlardan birisi. ön kamerasında flash var. telefonunun hızı da gayet iyi. Bataryası 3100mah.  şarjı sürekli kullansan bile 1 gün götürüyor. hafızası 32 gb. ayrıca çift hat olarakda kullanabiliyorsunuz.  TAVSİYE EDERİM.

http://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm5-plus-dual-sim-general-mobile-garantili-p-TELCEPGM5PD-S?magaza=Bystone&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=CjwKCAiAmvjRBRBlEiwAWFc1mJ1hm0FUgtzNXbW523Ec1Zu_zMRx7h394JawcbHSWUn6s_l48WLoixoCixsQAvD_BwE

Sadelik demek güzellik demektir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZATİ.
    sakavan
    sakavan's avatar
    Erkek

Huawei P9 Lite

kesinlikle tavsiye ederim internette 1000 tl kampanya takip edersen 100 cip para veriyorlar 900 e geliyor şuan kullanıyorum süperrr türkiye garantili

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

mi 5s

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-g4-lenovo-turkiye-garantili-p-HBV000002ET0S?magaza=Ahidenal&t=product&q=moto%20g4

Yaklaşık 3 ay kadar önce aldım. şarjı yoğun whatsapp-telefon kullanımına rağmen 2. günün gece yarısını görüyor.

kamerası falan güzel. teknosadan almıştım. denk gelirsen bi incele derim.

imza.
Toplam Hit: 3056 Toplam Mesaj: 15
telefon telefon