Duyarsız Kalmayalım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Bauer bunu yazdı:
    -----------------------------

mesajı baltamalak için demiyorum ama geçen sene kış ayında AlemFM-Zekirdek-Matrax programında bunu test ettiler, bir dinleyici aradı ve böyle böyle birşey var, istersen dinleyicilerine duyur; ama bu işi pek iyi yapmıyorlar, neden dersen ara-gör dedi, sunucuya. Sunucu (Zeki Kayahan Coşkun) da verilen hizmet numaralarından birini arayarak, evlerinin yakınında bir evsizin soğuktan etkilendiğini ve o kişiyi barınma binasına götürmelerini rica etti. Telefondaki yetkili, bu işin sadece hava sıcaklığının sıfırın altında olduğu durumlarda uygulandığını ve şu an hava sıcaklığının 0+ olmasından dolayı işlem yapamayacaklarını söyledi ve telefonu kapattı. Gerçekten de o gün hava sıcaklığı hava tahminlerine göre 0 altında değildi; ama yine böyle şiddetli soğukların olduğu bir dönemdi.

İsteyen olursa netten araştırıp bulabilir, şu an pek vaktim yok; ama bulursam bende paylaşırım.

Sözün özü; oy için ÇGHB

Yalnız aklıma bir şey takıldı, ben de Zeki'yi dinlerdim sık sık, ve programın gece 23.00-02.00 saatleri arasında olduğunu biliyorum.
    Asıl mesele şu, Barış'ın verdiği numaralar resmi kurum numaraları ve muhtemelen devlet kurumu olduklarından o saatte mesai yapıyor değillerdir değil mi :)

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gaziantep numarasını ekledim telefona söz veriyorum müşkül durumda birilerini görürsem arayacağım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Soğuktan dışarı çıkamıyoruz ki insan görelim zor :))) Umarım kimse kalmaz bu kış sokakta.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sokaklarda devriye atan polislerin umrunda bile değil bu görevi birazda onlar üstlenecekler

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

CanKirca bunu yazdı:

Bauer bunu yazdı:

mesajı baltamalak için demiyorum ama geçen sene kış ayında AlemFM-Zekirdek-Matrax programında bunu test ettiler, bir dinleyici aradı ve böyle böyle birşey var, istersen dinleyicilerine duyur; ama bu işi pek iyi yapmıyorlar, neden dersen ara-gör dedi, sunucuya. Sunucu (Zeki Kayahan Coşkun) da verilen hizmet numaralarından birini arayarak, evlerinin yakınında bir evsizin soğuktan etkilendiğini ve o kişiyi barınma binasına götürmelerini rica etti. Telefondaki yetkili, bu işin sadece hava sıcaklığının sıfırın altında olduğu durumlarda uygulandığını ve şu an hava sıcaklığının 0+ olmasından dolayı işlem yapamayacaklarını söyledi ve telefonu kapattı. Gerçekten de o gün hava sıcaklığı hava tahminlerine göre 0 altında değildi; ama yine böyle şiddetli soğukların olduğu bir dönemdi.

İsteyen olursa netten araştırıp bulabilir, şu an pek vaktim yok; ama bulursam bende paylaşırım.

Sözün özü; oy için ÇGHB

Yalnız aklıma bir şey takıldı, ben de Zeki'yi dinlerdim sık sık, ve programın gece 23.00-02.00 saatleri arasında olduğunu biliyorum.
    Asıl mesele şu, Barış'ın verdiği numaralar resmi kurum numaraları ve muhtemelen devlet kurumu olduklarından o saatte mesai yapıyor değillerdir değil mi :)

muhtemelen mesai yapıyorlardır, dediğin doğru sonuçta tok insan aç insanın halinden anlamayacağı için, biz akşam 5'te eve giderken, evsizlerinde 5'ten sonra dağıldıklarını ve sıcak sıcak yuvalarında oturduklarını hayal ediyoruz ki, o telefona çıkanlarda hava sıcaklığını bahane gösterip, cips+kola eşliğinde filmini seyrediyordur^^

O değilde beyler, siz inanıyor ve güveniyor musunuz bu kurumların %100 iyi niyetle, sizin telefonlarınıza çıkıpta A-B kişilerine sevabına yardım edebileceklerini +
    ben o kurumu aradığımda 5 dakikaya gelecek ekibin, "vay be harbiden de geldiler helal olsun" bakışlarım altında, ihtiyaç sahibini bir spor salonuna götürüp ertesi gün bırakılmayacağını + devletten başka bir ihtiyacınızın karşılanmasını istediğinizde, değil 5 dakikaya 5 güne o işin görülmeyeceğini (ki bu kurumlar da devlet çatısı altında ve bizim vergilerimizle ayakta kalıyor )... kim bana bunun "hayır kardeş sen yanlış biliyorsun ve birilerinin yandaşı veya karşıtı gibi konuşuyorsun" deyipte beni tatmin edecek açıklama yaparsa, ben bi daha bu konuda ağzımı açmam ve susar tükürdüğümü de yalarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

ben dışarı ekmek almaya giderken bile donuyorum ewsizleri düşünemiyorum çok zor bi durum dilerim kimse bu yolla sınanmaz we sınananlarda bir ew sahibi olabilir :/

insanın nerede kalıcam sorusuna cwp weremeyecek durumu çok beterdir..düşmanımın başına wermesin 

tebrikler barışcım sana kimse duyarsız kalmamalı

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

mutlaka ulaşırsınız ulaşamazsasnız polisi arayın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Bu arada hayvanlarıda unutmayalım arkadaşlar. Özellikle kuşları. Bahçede sokakta penceremizde gözümüze kestirdiğimiz küçük bir alanı kardan temizleyip ekmek kırıntısı, tahıl vs. atıverelim.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

up:)

barış senin için organ mafyasına karıştı diyorlar :)

:D :D ahaha güldürdün ya beni Allah da seni güldürsün başgan

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

up:)

barış senin için organ mafyasına karıştı diyorlar :)

:D :D ahaha güldürdün ya beni Allah da seni güldürsün başgan

her iş var bende :P

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 11993 Toplam Mesaj: 51