folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder DVR Karta Uzaktan Erişim Nasıl Olur

DVR Karta Uzaktan Erişim Nasıl Olur

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:
    -----------------------------

fotoyu arkadasıma gonderdım cevap gelınce buraya yazıcam

Saolasın hocam. Kullandığı görüntüleme yazılımı SVDVR. Belki yardımcı olur.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

sonuc negatıf bırazda pozıtıf :|

pıyasada pek bulunmayan kart oldugundan ben portu bulamadım arkadaslarda aynı sekılde

pozıtıf ıse bır tel numarası verdıler :)

0252 513 5569 mugla olması lazım bı ara sızın kartınızı aldım yalnız magdur durumdayım

yardımcı olun fılan onlar sıka sıka yardım ederler

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Portları tek tek girdiğimde sonuç alamamıştım. Tek tek girmek yerine 80-2200 olarak port aralığı girdim. Kameralardan birinden program aracılığı ile internet üstünden görüntü almayı başardım diğer ikisi yine görüntü vermiyor. Browsere direkt IP girdiğimde sayfa görüntülenemiyor diyordu. Şimdi düzeldi. Login-Password ekranı geliyor. Giriş yaptığımda ise aşağıdaki gibi bir problemle karşılaşıyorum. Bişey açılmıyor ama ne?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

actıve x yuklersen duzelecektır hepsını etkınlestır eger olmazsa farklı browserlerde dene (opera,mozılla,flock)

oda mı olmadı buyuk ıhtımalle browser ıcın bı eklentısı vardır dvr kartının

bu foto hayra alamet. ufak bı eklentı sorunu yasıyor dvr kartının eklentılerı varmı cdsınde bır kontrol et bakalım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:

actıve x yuklersen duzelecektır hepsını etkınlestır eger olmazsa farklı browserlerde dene (opera,mozılla,flock)

oda mı olmadı buyuk ıhtımalle browser ıcın bı eklentısı vardır dvr kartının

bu foto hayra alamet. ufak bı eklentı sorunu yasıyor dvr kartının eklentılerı varmı cdsınde bır kontrol et bakalım

Hocam IE de activeX denetimlerinin hepsi etkin durumda. Farklı tarayıcı olarak google chrome u denedim. Onda da simsiyah ekran çıkıyor. DVR kartının cdsinde 3 klasör var. 1 tanesi driver, diğerleri görüntüleme yazılımı ve uzaktan izleme yazılımı. Şimdilik programla tek kamera çalışıyor. Port aralığını genişletip tekrar deneyeceğim. Diğer 2 görüntü de gelirse sorun port kaynaklı demekki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

An itibariyle port aralığını 80-2200 den 80-9000 e çıkardım. Kameraların tümünden programla görüntü almayı başardım. Browserdan da görüntüyü alabilirsek sorun kalmıcak.

Açık port sayısını arttırmak güvenlik problemi yaratır mı şüphelerim var :|

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:

Yok hocam yazılımla alabildim. DVR la birlikte gelen Client diye bir yazılım var. Onu modeme bağlı olan diğer makineye kurdum. Önce göremedim. Sonra ağ kurdum. Şimdi sadece  yazılımla görüntüleri ağ üzerinden alabiliyorum. Direkt adres satırına ana makinenin local IP sini girdiğimde de görüntülerin gelmesi gerektiğini söyleyenler var. Ama olmadı. Kameranın özellikler kısmında  portları gördüm. Her kameraya 1 port vermiş. Port yönlendirme kısmında bu portları girdim fakat şüphelerim var.

Yönlendirmeyi aşağıdaki gibi yaptım. LAN port ve gerçek portun aynı olup olmayacağından emin değilim. Bu işlemden sonra modemin IP sini adres satırına girdiğimde görüntü almam gerekmez mi?

Edit: Resimde "kameraların bağlı olduğu makinelerin....." demişim. Yanlışlık olmuş. Tek ana makine var.

sımdı elımızde goruntu alamadıgımız 2 kamera daha var

yapman gereken 2202 2202

2203  2203

acman yeterlı olacaktır bırde bunu dene olması lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

dvr kart RT104    activite denetimine takıldın  aradaşlerın dediği gibi halledemezsen pm le msn at yardımcı olurum

onekine?
Toplam Hit: 6167 Toplam Mesaj: 19