E-Book Arayisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://gen.lib.rus.ec/book/index.php?md5=776DBD630DF32E5D14A3C91E6D823239

edit: ninja'd

torpedo_XL tarafından 19/Nis/20 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

bu libgen sitelerinden nasil indiriliyor kitaplar? torrent ile mi sadece? bi tane kitabi denedim .torrent dosyasini indirip de seed edilmiyor indiremedim. baska bi yolu var mi?

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

bu libgen sitelerinden nasil indiriliyor kitaplar? torrent ile mi sadece? bi tane kitabi denedim .torrent dosyasini indirip de seed edilmiyor indiremedim. baska bi yolu var mi?

Kitabın üstüne tıkladıktan sonra orada bir sürü sıralı link çıkıyor ya en soldaki linke tıkla çıkan sayfanın en üstünde GET var ona tıklayınca iniyor direk.

Ben hep böyle yapıyorum.

Palerider tarafından 19/Nis/20 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

Eskisi gibi değildir belki!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    Palerider bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

Kitabın üstüne tıkladıktan sonra orada bir sürü sıralı link çıkıyor ya en soldaki linke tıkla çıkan sayfanın en üstünde GET var ona tıklayınca iniyor direk.

Ben hep böyle yapıyorum.

tamamdir sagol oldu.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

aklınızda bulunsun telegramdaki gruplar bu tarz şeyler için çok iyi.

ben de yeni yeni keşfediyorum grupları. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

hocalardan biri grupların ismini yazsaydın demiş sanal kitap isimli grup şimdilik çok iyi.

bi kitap ismi yazdım anında pdf formatında paylaştılar. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

www.t.me/sanalkitap

güzelmiş ya hu. link hâline getirdim. 

RitmFarbRacourci tarafından 20/Nis/20 14:25 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1182 Toplam Mesaj: 9
ebook istek