folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder E-Devlet Şifresine Zam Geldi!

E-Devlet Şifresine Zam Geldi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim sifre durduk yere degisti bir daha alirmiyim bilmiyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım. Belli aralıklarla şifremi değiştiriyorum, zaten o kendisi uyarıyor değiştirmelisin diye.

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

alacağın zaman yolla 1 tl yollayıveriyim postayla amma uzattınız :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben yukarda çok farklı şeyler yazdım neden yazmış olduğum post silinmş ve alta ki yazı kalmışdır bunu silen yönetici arkadaş bir açıklama yapabilirmi rica etsem ?? devlet bizim vergimizle bizi sömürüyor ne yapalım bu sömürüye gözmü yumalım __? 1 değil 10 lirada olsa diyor iş de sike sike alacaksın arkadaş dağa çıkacam bu hükümet yüzünden ondan sonra vay arkadaş sen devlet düşmanısın aq devletin başında bulunan bir kaç yavşak bunu dayatıyor bize biraz insaf ya

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

madem 4 tl ye inmiş. o zaman unutmadığımız. fakat sistem tarafından ısrarla şifrenis yanlış denilen şifremizi yenileriz :)

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    Yapilan zam goze gozukmesin diyedir o indirim,ayni anda olunca zamdan cok indirim daha dikkat ceker bizde :)

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ualn herşeye vergi para istiyolar. yetmiyo bi de zam üstüne zam...

+ olarak nerde görülmüş unutulan şifre için para istenir? resmen yoluk tavuğa döndük.

bu zammı ayarlayanlara sıradaki videoyu armağan ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=Br_m-lgj1es

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bir defa PTT'ye işim düşmüştü. Gitmişken sırf meraktan onu da alayım dedim. "Sistemde sorun var" dediler. Postam henüz gelmemişti. 2 gün sonra yine gittim. Yine "sistem arızalı" dediler. Diğer hafta başka bir posta için yeniden gittim. Baktım orası boş. Sıra var. Yine sorayım dedim. Bu sefer de "artık e-devlet şifresi almak için sıra numarası almanız lazım" dediler. Uzun lafın kısası verecekleri şifreye sokayım. Bedava verseler almam.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:
    -----------------------------

ben yukarda çok farklı şeyler yazdım neden yazmış olduğum post silinmş ve alta ki yazı kalmışdır bunu silen yönetici arkadaş bir açıklama yapabilirmi rica etsem ?? devlet bizim vergimizle bizi sömürüyor ne yapalım bu sömürüye gözmü yumalım __? 1 değil 10 lirada olsa diyor iş de sike sike alacaksın arkadaş dağa çıkacam bu hükümet yüzünden ondan sonra vay arkadaş sen devlet düşmanısın aq devletin başında bulunan bir kaç yavşak bunu dayatıyor bize biraz insaf ya

-----------------------------

Sözüm siyasetten dışarı:

O dağa çıkan TERÖRİSTLERİN ALAYI OROSPU ÇOCUĞUDUR, bunu inkar edenler de orospu çocuğudur. Türk olmasını geçtim, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan herkes bu sözümün altına imzasını atar. Netmiyim?

Ben de sevmiyorum bu mevzuları,ben de istemiyorum kazık yemek. Ama o iş öyle olmuyor işte halkım cahil olunca,halkım 3 kuruşa oy satınca... Sen gel benim askerime kurşun sık! Git kaçak elektrik kullan parasını devlet benden alsın! Vergi kaçır, her boku ye! Ondan sonra "DÖVLET BİZE BAHMİYİ" Y***ağın başını yiyin yani...

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

gelen zamdan ziyade indirim dikkatimi çekti şifreyi unutmuştum epeydir pahali diye yeni şifre alamiyordum indirim iyi oldu iyi zam gelmeden gideyim 4 liradan yeni şifremi alayim bari

In every job there is a no
Toplam Hit: 5301 Toplam Mesaj: 61