Eagle Agent(Keyloger)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek

-kullanım klavuzu içindedir

-türkçe kullanımı mevcuttur

-çalışmıyo demeyin çünkü ben de çalıştı

-antilere yakalanıyo mu, o konuda fikrim yok(ki ben hayatımda yakalanmayan trojan görmedim)

-loglar için mynet adresi almanız lasım

http://rapidshare.com/files/115988977/EAGLEAGENT.rar.html

no sex no hayat
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

EagleAgent 1.2 SpecialEdition mu ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek
    proagent lere benzemesin buda

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    gizli-kod bunu yazdı:
    -----------------------------

-kullanım klavuzu içindedir

-türkçe kullanımı mevcuttur

-çalışmıyo demeyin çünkü ben de çalıştı

-antilere yakalanıyo mu, o konuda fikrim yok(ki ben hayatımda yakalanmayan trojan görmedim)

-loglar için mynet adresi almanız lasım

http://rapidshare.com/files/115988977/EAGLEAGENT.rar.html

Antilere yakalanmayan keylogger trojan var hoca.daha gecen hafta yedim mesela :)

mesele şu special olcak yani ücretli yazdırcaksın antilere yakanmassa işe yarar keylogger,bu senin verdiginden yüzlerce var hiç biri işimi görmedi.herkesde anti-virüs var yemiolar.ben ücretli yazdırmayı düşünüyorum artık.

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

hacı ücretli yazdırdığında yakalanacak sonunda 1 /2/3 yaklanmaz ama sonunda mutlaka yakalanacak yazan şahıs garanti verecekmi günceleme felan yaparsa durma derim ama en azından sana 250 /300 patlar

buna verecen paraya kendine bir programlama kitabı bir de sağlam bir eğitim cd leri al kas kendini 6/7 kadar yap kendine bir Trojen yada keylogger kafana göre sürekli değiştirir güncellersin :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

r3dros bunu yazdı:

hacı ücretli yazdırdığında yakalanacak sonunda 1 /2/3 yaklanmaz ama sonunda mutlaka yakalanacak yazan şahıs garanti verecekmi günceleme felan yaparsa durma derim ama en azından sana 250 /300 patlar

buna verecen paraya kendine bir programlama kitabı bir de sağlam bir eğitim cd leri al kas kendini 6/7 kadar yap kendine bir Trojen yada keylogger kafana göre sürekli değiştirir güncellersin :)

---------------------------

buna gerek yok asm öğren kendin undected yap ;)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    sunyy2003
    ben adama gaz veriyorum yapsın bizde faydanalım diye sen hemen kolay yolu anlattın ekmemizle oynadın sunyy2003
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek

r3dros bunu yazdı:
    sunyy2003
    ben adama gaz veriyorum yapsın bizde faydanalım diye sen hemen kolay yolu anşattın ekmemizle oynadın sunyy2003

Lan Ömür adamı intihar masasina götürürsün hacım :D

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:

r3dros bunu yazdı:

---------------------------

buna gerek yok asm öğren kendin undected yap ;)

iyide programlamadan anlamayan biri asm ile undetect nasıl yapsın :) emeklemeden kossun istiosn :) programlama seven adam zaten yazdırmayı düşünmez ne yapar eder bulur yolunu. sevmeyen bi adamda istedigi kadar kassın, bi süre sonra sıkılır bırakır felan yani xD 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JernaBetkar
    JernaBetkar's avatar
    Erkek

progarmı indirip pc.ye kurmayın program virüslü

Trojan programı Trojan-Spy.Win32.Delf.uz Dosya: C:\System Volume Information\_restore{EA1E4C1F-F44D-4392-98C8-0C3DAD44AB33}\RP30\A0019358.exe//PE_Patch.UPX//UPX

Güneş Yeniden Doğana Kadar Doğmasını Engelleyecek Adamı Bulmak Lazım. Çünkü Pc Hacklemek değil Dünyayı Hacklemek lazım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    JernaBetkar bunu yazdı:

progarmı indirip pc.ye kurmayın program virüslü

Trojan programı Trojan-Spy.Win32.Delf.uz Dosya: C:\System Volume Information\_restore{EA1E4C1F-F44D-4392-98C8-0C3DAD44AB33}\RP30\A0019358.exe//PE_Patch.UPX//UPX

alıştım artık :) bir kere yedim trojeni artık tbt den program indirmiyorum sadece film mp3 :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 10787 Toplam Mesaj: 22