Easy Cafe ( Dikkat )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Arkadaşlr bi soru soracam ama biraz şaçma olabilir şimdi biz ADSL kullanıyoruz bu adsl i apartman içinde 3 bilgisayar kullnıyoruz adsl benim bilgisayarıma bağlı ben easy cafe gibi proğramları kullnarak onların ne yapıp yamadığını onları engellemeyi falan istiyorum bu işlem bo proğramlar sayesinde mümkünmü yani kısacası internet cafedeki gibi ben ana makineyim onlar müşteri :)

Every thing"s place and her time reach
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    elbette olur :) onlara client sürümünü yüklemen gerek kendine de server sürümünü.Sonra onların pcsinden ana makine ipsini yazman gerek yani senin makinenin.local ip tabii. 10.0.0.7 gibi...
    sonra sorunsuz olarak çalışır

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    eheuheu adam komşulara fiş kesecek :D saati 500 bin :D

"Less is More"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    aynı ağ üzerindeyse olur.gider oraya da yüklersin ama komşun gelip sana masamı aç mı dicek? :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    becerebilrsem ööyle olacak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prokto
    prokto's avatar
    Erkek
    harbiden he güsel fikir :D apartmanda biz 2 kişi kullanıoz.Amcam alt katta bende üst katta.Amcamın ne yapıp ne etmediini görmek için kurcam easy cafeyi :D. Adsl bizim evde.Çok download edio hayvan paso kotayı geçio.Bundan soora amcama fiş keseçem.Her 1 mb download için 500 bin :D

Bu imza çok eskidi artık...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek
    Walla muhteşem olur. Onların bilgisayarıyla istediğini yaparsın. Yaptıkları herşeyi görürsün.

Bilgi Güçtür.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    benim de fikrim öle zaten

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    ya ii hos fantezide bunu onlara caktirmadan nasi yapacan,gidecen programi kuracan easy cafe perdesi olacak falan filan,trojan kullan daha mantıklı.

hız emniyettir...!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    easy cafe yerine Radmin ve benzeri program kursan daha kullanışlı ve performanslı olur buda linki http://www.famatech.com/download/radmin22.zip kolay gelsin onların bilgisayarına sadece server olanı kuracaksın senin bilgisyarına da viewer olanu kur bilgisayarların ip sini yaz bağlan

Son Of OTTOMAN Empire
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    house
    house's avatar
    Erkek
    Kardeşler Easy cafeyi kurdum serveri ana makinaya yani benim makinaya clientide öbür makineye kurdum ama clienti kurduğum makine direk açılıyor bide ana makinede easy cafe proğramında easy cafe client kurulu olan makineyi görmüyor hani ana makinede masa açılırya kırızı bi simge vardır tıklarsın açarsın yeşil olur ha o simge hiç yok ben herşeyi yaptım IP leri filan girdim buarada i_dress hoca sağol önerin içn ama ben bu proğramı trcih ettimbu arada komşularla zaten böyle anlaşmışdık

Toplam Hit: 7359 Toplam Mesaj: 32