folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Edirnede Yatan Bir Hasta İçin Acil A Rh+ Kan Aranmaktadır

Edirnede Yatan Bir Hasta İçin Acil A Rh+ Kan Aranmaktadır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

Edirne Tıp Fakültesi Hastahanesinde yatmakta olan bir hasta için A rh+ kana ihtiyaç vardır. Edirne çevresinde okuyan arkadaşı olan, kan verebilecek yakını ve akrabası bulunan kişilerin lütfen 05543585717 numaralı telefona ulaşmaları ya da pm atmaları rica olunur..

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Acil şifalar up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

saolasın..

bu gün biri bana 67. yorumumu yapçak.... :p çok klasik adamım.. kalsın böle.. en az bi yıldır bu deişmedi:).. yapıver sende şu yorumu:p..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

hatay - dörtyol - erzin iskenderun osmanyede Arh+ kana ihtiyaç olursa pm çekinmeyin.

Dur be kadınnnn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

boyfromsmyrna bunu yazdı:
    -----------------------------

Edirne Tıp Fakültesi Hastahanesinde yatmakta olan bir hasta için A rh+ kana ihtiyaç vardır. Edirne çevresinde okuyan arkadaşı olan, kan verebilecek yakını ve akrabası bulunan kişilerin lütfen 05543585717 numaralı telefona ulaşmaları ya da pm atmaları rica olunur..

ya hocam A Rh + kan çok bulunur yoldan 5 kişi çevirsen en az 2 sinde bulunur umarım bulunur allah acil şifalar versin

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boyfromsmyrna
    boyfromsmyrna's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

boyfromsmyrna bunu yazdı:

Edirne Tıp Fakültesi Hastahanesinde yatmakta olan bir hasta için A rh+ kana ihtiyaç vardır. Edirne çevresinde okuyan arkadaşı olan, kan verebilecek yakını ve akrabası bulunan kişilerin lütfen

05543585717 numaralı telefona ulaşmaları ya da pm atmaları rica olunur..

ya hocam A Rh + kan çok bulunur yoldan 5 kişi çevirsen en az 2 sinde bulunur umarım bulunur allah acil şifalar versin

ole de ben uzaktayım dedem yatıyor uzun zamandır aratıyorum ilk zamanlar sıkıntı çekilmiyor du da artık denk gelmior ne kısmetse.. bir de dedim belki burdan bulurum..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Allah şifa versin!

up

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    up

Bittik biz bittik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

a rh pozitifim ama istanbuldayım yaw

çok var benim kan grubumdan illaki bulursunuz

acil şifalar diliyorum

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

acil sifalar ..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

acil şifalar..

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
Toplam Hit: 2114 Toplam Mesaj: 12