folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Eeeeyyyy Holy Sesli Form & Topic Ne Zaman Gelecek?

Eeeeyyyy Holy Sesli Form & Topic Ne Zaman Gelecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Bana sesli mesaj gönderene güzel bi sövüyorum önce. Birader bakalım müsait miyim, kulaklığım var da mı sesini dinleyecem senin? 

zeybekustasi tarafından 18/Eki/21 11:09 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Bana sesli mesaj gönderene güzel bi sövüyorum önce. Birader bakalım müsait miyim, kulaklığım var da mı sesini dinleyecem senin? 

+1 

arayani da sevmem hele goruntulu arayan bi siktir git aq

mesaj iyidir

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

adam bi tavsiyede bulunmuş iyi niyetle

yanlış manlış eywallah ama adamın ağzına etmişsiniz aq   0.o

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    underzero bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Ben whatsapp dan ses kaydi da arac kullanmak dişinda kullanmıyorum. Bana göre karsinda kine büyük saygısızlık. Ses kaydı atacağına adam gibi ara anlat.. Ben sana değer verip oturup senin ile yazişiyorum veya senin anlattiğin olay ile ilgileniyorum. sen tenezzul edip keyboarddan 2 tuşa basmiyorsun. 

sesli iletişim kuracaksan git clup house kullan. özel durumlarda kullanacaksan kullan musait değilm vs demek için. ama sesli iletişim için arama yaparım. senin konuşma hizin ile derdini anlatmani beklemek gereksiz. düz yazıda oradan buradan atla direk konuya geçi kolayca yapabiliyoruz..

Sesli mesaj gönderdigin zaman ne söyledigini, ne anlattigini unutmuyorsun.

Acip "bak böyle demistim sana" diyebiliyorsun.

Ama arayip konustugun da öyle mi demistim böyle mi demistim diye apisip kaliyorsun :)

belli bi yastan sonradir under abim. o yaslara gelince goruntulu torunlari arariz artik :p

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Kaydı açtıktan sonra telefonu hemen kulağına koyarsan ses hoparlör yerine ahizeden gelir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsayisciAsayisci
    Asayisci
    Asayisci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Kaydı açtıktan sonra telefonu hemen kulağına koyarsan ses hoparlör yerine ahizeden gelir.

:) daha o seviyeye gelemediler..

Biri sesli mesaj gönderince sövüyorsan whatsapp'ı sil sms ile iletişime geçsinler senle.. :) hatta o bile daha teknolojik kalır. Duman en iyisi... ;)

Arkadaş formdan bahsediyoruz. sizin şahsi, özel hayatınızdan ve iş arkadaşlarınızla olan diyaloğunuzdan değil.

twitter bile sesli mesaj olayına geçti. sesli twit atıyorsun artık. Hayretsiniz valla.

Bence bu fikri siktir edin gitsin. yaklaşık bi 50 yıl var. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    Asayisci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

:) daha o seviyeye gelemediler..

Biri sesli mesaj gönderince sövüyorsan whatsapp'ı sil sms ile iletişime geçsinler senle.. :) hatta o bile daha teknolojik kalır. Duman en iyisi... ;)

Arkadaş formdan bahsediyoruz. sizin şahsi, özel hayatınızdan ve iş arkadaşlarınızla olan diyaloğunuzdan değil.

twitter bile sesli mesaj olayına geçti. sesli twit atıyorsun artık. Hayretsiniz valla.

Bence bu fikri siktir edin gitsin. yaklaşık bi 50 yıl var. 

tbtde deki arkadaslarin yöresel ağızlarını tenzih ederek söylüyorum sesli mesaj ozelliğine daha var yolda ne diyecegini anlamayacağımız adamlar sesli twit atmaya kalkiyor kalsın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 5212 Toplam Mesaj: 29
holyone