folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Efsun Askerde 5 Temmuzdan İtibaren Yokum!

Efsun Askerde 5 Temmuzdan İtibaren Yokum!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Gitmeden önce 5 -6 kalıp sabun götür xD :P

$aka $aka =) Ama cidden mektup adresini yaz ben bol bol yazarım sana!:P

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

allah yardımcın olsun çoookkk güzel yere düştün:)) (ayvayı yedi) neyse vatan borcu ödeyipde gel biz seni işallah bekliyor olacagız burda

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo

Seni özlüycez efsun sen yokken karşıyakayı ben savuncam :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    kardeş askerliğini yapan biri olarak şunu söliyim sana çok şeyden mahrum kalıcan acemided o nun için sevdiğin ne varsa bu gün yap örnek şekerli türk kahvesine hasret kalmıştım:)

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Eywallah efsun yolun açık olsun hayırlı teskereler...sana bol bol e-mail atarız :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    kardeşim benim seni göremeden askere gidiyorsun. Umarım tez gider gelirsin...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    hayırlı teskereler.. güle güle git gel :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Hayirli tezkereler.. kendine ii bak orlarda.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Telekoma girip çıkamayan bişi vardı herhalde 2 gün netsiz kaldım ..msn'den şey edicektim ama gitmişsin artıkın ..Topic'i bugün görmek nasip oldu :s ..geldiğinde yine buralarda olacağız :) ..adreside bu topic'e yaz ..reel mektup hiç göndermedim daha :) ..hep e-mail falan sıktı ..ver adresi haftalık mektup atıcam kankA :D :P  ..teskereni bekliyoruz :) ..arada hortlat bu topiği :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    bursalı ve göttepelilere yaşıma hakkı tanımayacaz sen yokken, için rahat olsun ;) inşallah usta birliğimidir ne skimdir o buralara bi yerlere çıkar da bol bol görüşürüz.
    -----------------------------

ne diyon lan?!?

seni o b*klu k*çından s*ktiminin tavanına asar efsun dönene kadar sallandırırım hea  , göztepeye laf yok [Tam 35]

Toplam Hit: 6681 Toplam Mesaj: 69