folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ehliyetle İlgili Bir Soru - Zaman Aşımı?

Ehliyetle İlgili Bir Soru - Zaman Aşımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

ÖNCEKİ KONUM SİLİNDİ BAŞLIK UYGUN DEĞİLMİŞ.. YENİDEN AÇIYORUM 5 CEVAP VARMIŞ AMA GÖREMEİMKİ CEVAPLARI :) O MÜRİD KARDEŞLERİME RİCA EDİYORUM BİDA CVP VERMELERİ İÇİM

Arkadaşlar geçen sene temmuz ayında ehliyet sınavına girdim, kazandım ve dosyam hazırlandı. Para durumu iyi değildi o rısa dosyamı sürücü kursunda bıraktım, para olunca gelir dosyamı alırım gider maliyeye para yatırır sonra trafikten ehliyeti alırım dedim. Ama bugün duyduğum bi dedikodu üzerine sinirlerim bozuldu.. güye geçen sene aldığım için zaman aşımına uğraştır artık diyolar.. sürücü kursuna gitmedim daha zaten şehir dışındayım.. 2010 girdiğimiz için artık geçersizmiş yeniden sınava girmem gerekiyormuş.. bu doğrumudur? önümüzdeki 1 ay içerisinde alacaktım yahu.. bu nasıl bi iştir böyle.. kazanmışım sonuçta.. KPSS bile 5 yıl geçerli :S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ymert
    ymert's avatar
    Erkek

yalan kardeşim inanma ama şu an yakalanırsan araç kullanırken ehliyetsizlikten ceza yersin. gidip alabilirsin sıkıntı olmaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

silinen konunuda cevaplamıstım tekrar yazayım:

hocam zaman asımı suresi 5 yıl. benmde gecen yıldan bekleyen dosyam var bu yaz bastırmayı dusunuyorum.

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

bak nasıl ögrenmişssin :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Benim bildiğim 6 aylık bi süre oluyor parasını bayılıp ehliyeti almak için..

Altan naptın oğlum :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uhp
    uhp's avatar
    Erkek

fatX bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim bildiğim 6 aylık bi süre oluyor parasını bayılıp ehliyeti almak için..

hayır. kuzenim 4 sene sonra aldı. bekleme süresi 5 yıl. yani en azından kaşla göz arasında yeni bi yasa cortlatmamışlarsa..

////Bazıları bir yumurta yumurtlar,kırk mahelleye haber verirler,bazıları ise kırk yumurta yumurtlar bir mahalle zor duyar... ///Her türlü kapak itina ile hazırlanır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karamel
    karamel's avatar
    Erkek

Dosyan iptal olmaz.. Sadece sağlık raporun geçersiz sayılır.. Sağlık raporu 6 ay geçerlidir.. Dosyanı alırsın.. Yeniden sağlık raporu alırsın ve gider ehliyetini alırsın..

Sensiz bir hayat yok derdim hep.. Senli hayatımın neresindeydin hiç görememişim! Sonu yoktu derdim kendime hep... Başı neresiydi ki bu ilişkinin ? Yitip gidenlere bakıyorum da şimdi hayatımdan.. Bir tek senmişsin ve herşeyi mahvetmişsin... Artık dur.. Gidebilceğin kadar gittin zaten! Yanımda biraz daha kalman için nasıl biri olmalıydım? Peki sen sevgili; Sen yeterince adam mıydın.. ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

2 yıl sonra çıkarttım sürücü belgesini.bişe olmaz.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizde  26 aralıkta ehliyet test sınavına girdik. Bize bir yıl içerisinde ehliyetinizi almanız gerekir denildi. bu hafta içi gidip tam öğreneyim ardından tekrar cevap yazarım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

Dosyan iptal olmaz.. Sadece sağlık raporun geçersiz sayılır.. Sağlık raporu 6 ay geçerlidir.. Dosyanı alırsın.. Yeniden sağlık raporu alırsın ve gider ehliyetini alırsın..

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

celik bunu yazdı:

bak nasıl ögrenmişssin :)

:):) +++ olarak teşekkür ediyorum herkese.. bu hafta içide gidip öğrenecek arkadaş ayrıyetten teşekkürler, hocam unutmazda umarım yazarsın konuya olmazsa yarın ben bi memleketi arayayım bi sorsunlar yahu

Toplam Hit: 2532 Toplam Mesaj: 12